Deniz Yıldız’ın İlk Solo Albümü ‘Thrown into My Fate’ Yayında!

23 yaşındaki genç gitarist Deniz Yıldız, ilk solo albümü olan ‘Thrown into My Fate’ isimli çalışmasını tüm dijital platformlarda yayınladı.

Albüm, yayınlandıktan bir hafta sonra iTunes‘te en popüler albümler listesinde 9 numaraya kadar yükselmeyi başardı.

Tüm zamanların en özel rock vokallerinden birisi olan Mark Boals’un da yer aldığı bu albümde, dört sözsüz ve bir sözlü şarkı yer alıyor.

Albümün şarkı listesi şu şekilde:

1. Age Is Just A Number Rf
2. Angels Of Life
3. Eternal Love
4. You Are My Destiny
5. Adagio

Albümün kapak fotoğrafını, Ferhatkaya Karamenderes’in çektiği fotoğraf ile, Cristina Gonzáles yaptı.

Deniz Yıldız kısa albümü ile ilgili şunları söylüyor:

Bu sene benim için çok zor bir seneydi. Kendimi, müziğin ve hayallerimin dışında bulduğum dönemler yaşadım. Ancak bir şekilde devam ettim ve senenin sonunda kendi solo albümümü yayımlayabildiğim için çok mutluyum.
Albümün itunes popüler albümler listesinde 9 numaraya kadar yükseleceğini kesinlikle beklemiyordum. Böyle bir hedefim olmasa bile bu sonucu görmek çok güzel.

Mark Boals ile düet yapmış olmak benim için büyük bir gurur. O hepimizin büyük keyifle dinlediği bir solist. Onu kendi projeme dahil edebilmek benim için çok değerliydi.

Albümde olabildiğince kendi yeteneklerimi göstermeye çalıştım. Albümde yer alan her şarkı, diğerlerinden farklı stilde bestelendi. Tek bir stile ve tarza bağlı kalmadan kendi yeteneklerimi göstermeye çalıştım. ‘You Are My Destiny’ bu yaz bestelediğim ve benim için büyük anlamı olan bir şarkı. Kendi hayatımdan anıların, kendi albümümde yer alması benim için çok anlamlı.

Thrown into My Fate albümümün, şu ana kadar olan gidişatı, gelecekteki albüm planlarım için bana büyük bir motivasyon kaynağı oldu. Daha başarılı çalışmalar ortaya koyabilmek için çok çalışmaya devam edeceğim. Yeni projelerimden haberdar olmak için beni instagram, twitter ve youtube üzerinden ‘denizyildiz7’ hesabımdan takip edebilirsiniz.

Hakkında Emrullah Tamer Uz

Rockistasyonu.com Genel Yayın Yönetmeni Uz Multimedya Kurucu

Diğer Haberler

Can Bonomo’dan Yeni Şarkı ve Klip: Dağ

Alternatif rock müziğin sevilen ve üretken isimlerinden Can Bonomo, “Dağ” adlı yeni şarkısını klibiyle birlikte …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: