‘Deniz Demiröz Monc Live Konseri’ne Davetiye Şansı Rockistasyonu.com’da!

Deniz Demiröz’ün ”23 Kasım Çarşamba günü Monc Live”da sevenleriyle buluşacağı konsere Rockistasyonu.com’dan gün içerisinde davetiye kazanmak istiyorsanız twitter hesabımızı takipte kalın.

Bulutsuzluk Özlemi grubu ile tanınan başarılı gitarist Deniz Demiröz albüm ve single çalışmalarıyla müzikseverlerin beğenisini topluyor.

2011 yılında yayımladığı ilk stüdyo albümü ”Her Şey Yalanmış” ve ardından 2013 yılında yayımladığı ”Sanal Dünya” albümleri Türk Rock Müziği açısından yeni bir soluk niteliğindedir.Deniz Demiröz, farklı, özgün ve nitelikli üslubuyla hayata geçirdiği çalışmalarına bugün de tüm hızıyla devam etmektedir.

Sanatçı son yıllarda söz ve müziği yine kendisine ait olan Hard Rock temelli ”Seksenler Kuşağıyız,Yeniden Doğarız, Paranoyak ve Yarını Bekler” isimli single albümünün klip çalışmalarını ”Youtube” kanalı üzerinden yayınlayarak müzikseverlerin beğenisine sunmaktadır.

Deniz Demiröz müzik serüveninde ”23 Kasım Çarşamba günü Monc Live’da” sevenleriyle buluşmaya hazırlanıyor.

Etkinlik sayfasına gitmek için tıklayınız…

14939496 1196165147106300 4687273675641900067 o 1024x390 - 'Deniz Demiröz Monc Live Konseri'ne Davetiye Şansı Rockistasyonu.com'da!

Hakkında Emrullah Tamer Uz

Rockistasyonu.com Genel Yayın Yönetmeni Uz Multimedya Kurucu

Diğer Haberler

Ogün Sanlısoy’dan “Daha Dur”a Klip!

Geçtiğimiz günlerde dinleyiciden tam not alan “Git” adlı EP çalışmasını yayınlayan Ogün Sanlısoy’dan “Daha Dur” …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: