Dark’o Bairo Kendi Adını Taşıyan İlk Albümünü Yayınladı!

2017 yılında RSPC grubunun iki üyesi olan Armonycoma or slt ve Oğuzhan Gedik tarafından kurulan Dark’o Bairo, kendi ismini taşıyan ilk albümünü yayınladı.

10 şarkıdan oluşan albümde bas gitar, kahon, elektrik gitar, synth ve foley kayıtları dışında albümdeki tüm sesler buluntu kaset ve plaklardan alındı. Albümde ikiliye M4NM’den Ağaçkakan ve Tembel Hayvan dışında, Yiğit Seferoğlu eşlik etti. Albümün Mix’leri Armonycoma or slt, Mastering’i ise Berkant ‘Doktor’ Kılıçkap tarafından yapıldı.
Kapak görselleri Mustafa Koçyiğit tarafından hazırlanan albümün ilk klibi ise “All Will Be Quiet” şarkısına çekildi. Dark’o Bairo All Will Be Quiet şarkısının animasyon klibinde ise Mutlu Oral imzası bulunuyor.

Dark’o Bairo albümünün lansman konseri, 19 Mayıs Cumartesi akşamı Ağaçkakan’ın katılımıyla Karga‘da gerçekleşecek. Albümü tüm dijital platformlardan dinleyebilir, All Will Be Quiet şarkısının klibini ise aşağıdan izleyebilirsiniz.

Hakkında Yılmaz Tokatlı

Webmaster & Yazar - yilmaztokatli.com

Diğer Haberler

Glasxs 2024’e “Çilekli Milkshake” İle Giriyor!

Çilekli Milkshake ile Glasxs sesini yeniden tanımlamaya hazırlanıyor. Cesurca, daha önce gitmediği müzikal alanlara doğru …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: