Darkafas’dan Yeni Şarkı: “Gün Olsa Gece”

Müzik dünyasına yeni bir soluk getiren DarkafasGün Olsa Gece” adlı şarkısını yayınladı.

Rock müziğin güç, dinamizm ve yaratıcılığını Türkçe sözlü bestelerinde gösteren Darkafas, yakın zamanda yayımlanan 3 teklisiyle hedefine sağlam adımlarla ilerliyor.

Darkafas, eşsiz tarzı, dinamik performansı, çok yönlü gitar soloları, sağlam ritmleri, en önemlisi kadın ve erkek vokalleri ile benzerlerinden ayrışan bir rock müzik grubudur. Yıllardır birlikte çalışan yetenekli müzisyenlerden oluşan grup, müziğin sınırlarını zorlamak ve dinleyicilerine unutulmaz anlar yaşatmak için müzik sahnesinde!

İlk teklileri “Gülümse” ile olumlu tepkiler alan Darkafas hemen arkasından yayınlanan “Düşler” ile müzik dünyasında sağlam bir yere sahip olacaklarını şimdiden gösteriyor. Son teklileri ”Zümrüd-ü Anka” ise şuan tüm dijital platformlarda yerini almış durumda.

Darkafas, bir yandan da konserlerine devam ediyor. Etkinlik tarihleri ve mekanları hakkında tüm bilgiler, grubun sosyal medya hesaplarından da an ve an takipçilerle paylaşılıyor.

Grup 2018 yılında İstanbul’da arkadaşlar arasında başlayan bir müzik yolculuğuyla şekillendi.

Sanem Tarhan (vokal), Kerem Tarhan (vokal), Erdinç Akdi (gitar), Okan Tunçer (bas gitar) ve Tamer Güven (davul) olmak üzere beş yetenekli üyeden oluşan grup, rock müziğin enerjisini, renkliliğini ve coşkusunu bir araya getiriyor.

Hakkında Emrullah Tamer Uz

Rockistasyonu.com Genel Yayın Yönetmeni Uz Multimedya Kurucu

Diğer Haberler

Sera Savaş’la “Gündüz Aşık Olmak”

Sera Savaş, albümün dördüncü şarkısıyla bizleri duygusal bir yolculuğa ve yüzleşmeye sürüklüyor.   Garaj Müzik etiketli …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: