Crushem Yeni Single’ı “Bane”i Gururla Sunar!

Son çalışması “OBS“u 2017 yılında yayınlayan Crushem, benimsediği yenilikçi tavır ve sound’u ile uzun bir aradan sonra dinleyicilerin karşısına çıkıyor.

Yeni single’da, grubun önceki albümünde de gitarist/vokalist olarak yer alan, ayrıca grubun tüm söz müzik ve aranjelerini üstlenen Batu Certel, davulda Efe Ağaçkesen, bas gitarda ve teknik kısımda Umut Batuhan Kızıltepe, lead gitarist olarak ise Oğuzhan Demir yer almaktadır.

Bane” ile beraber ekip, bu zamana kadar geliştirmekte olduğu “inovatif, modern ve yenilikçi sound”un ilk sinyallerini, bir stüdyo çalışması eşliğinde dinleyicisiyle buluşturmayı planlamıştır. Parçayı daha önceden konserlerinde çalması ve pozitif tepkiler almasıyla Crushem, kayıt sürecini doğal ve rahat bir şekilde geçirmiştir.

Grup üyelerinden Batu Certel ve Umut Batuhan Kızıltepe, mix ve mastering’i üstlenirlerken, kapak tasarımı ve bu süreçteki her türlü görsel materyallerini grubun kolektif çalışmasıyla oluşmuştur.

Hakkında Tamer Uz

Tamer Uz
Rockistasyonu.com Genel Yayın Yönetmeni Uz Multimedya Pr. ve Tasarım Ajansı Kurucu

Diğer Haberler

Kaba Yeni Teklisini Yayınladı: Göztepe Işıklar

Kaba’nın yeni teklisi “Göztepe Işıklar”, akustik altyapısını efektli elektrik gitarlar ile modern bir şekilde harmanlarken, sözlerin …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir