Crushem Yeni Single’ı “Bane”i Gururla Sunar!

Son çalışması “OBS“u 2017 yılında yayınlayan Crushem, benimsediği yenilikçi tavır ve sound’u ile uzun bir aradan sonra dinleyicilerin karşısına çıkıyor.

Yeni single’da, grubun önceki albümünde de gitarist/vokalist olarak yer alan, ayrıca grubun tüm söz müzik ve aranjelerini üstlenen Batu Certel, davulda Efe Ağaçkesen, bas gitarda ve teknik kısımda Umut Batuhan Kızıltepe, lead gitarist olarak ise Oğuzhan Demir yer almaktadır.

Bane” ile beraber ekip, bu zamana kadar geliştirmekte olduğu “inovatif, modern ve yenilikçi sound”un ilk sinyallerini, bir stüdyo çalışması eşliğinde dinleyicisiyle buluşturmayı planlamıştır. Parçayı daha önceden konserlerinde çalması ve pozitif tepkiler almasıyla Crushem, kayıt sürecini doğal ve rahat bir şekilde geçirmiştir.

Grup üyelerinden Batu Certel ve Umut Batuhan Kızıltepe, mix ve mastering’i üstlenirlerken, kapak tasarımı ve bu süreçteki her türlü görsel materyallerini grubun kolektif çalışmasıyla oluşmuştur.

Hakkında Emrullah Tamer Uz

Rockistasyonu.com Genel Yayın Yönetmeni Uz Multimedya Kurucu

Diğer Haberler

Alper Kayman’dan Yeni Şarkı: “Eyvallah”

Necati ve Saykolar‘ın elektro gitaristi, aynı zamanda Rockistasyonu.com yazarımız Alper Kayman, “Eyvallah” adını verdiği yeni …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: