Cenk Sönmez: Dejavu ile Yolun Sonuna Geldik!

Ülkemizin köklü geçmişe sahip rock gruplarından Dejavu‘nun kurucusu ve vokali Cenk Sönmez, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamayla Dejavu grubunun aktif müzik hayatını noktaladığını duyurdu.

Cenk Sönmez, 1999’da kurduğu ve bir çok başarıya imza attıkları Dejavu ile yolun sonuna geldiklerini, gerek hayat koşulları gerekse müziğin belli bir kaç kişinin tekelinde olması sonucunda aktifliklerinin yıllar içinde yok olduğunu, bu sebeple artık Dejavu‘nun olmayacağını ifade etti.

İlerleyen günlerde küçük sürprizleri olacağını söyleyen Cenk Sönmez, “Yıllardır benimle beraber bu yolda yürüyen ekip arkadaşlarıma saygılar sevgiler sunarım ve teşekkür ederim. Yolumuz açık olsun.

Dejavu İstanbul ve İzmir’de sanatçı dostlarının katılımıyla gerçekleşen 20. yıl konserleriyle sevenlerine ve rock müzik tutkunlarına unutulmaz bir gece yaşatmıştı.

Rockistasyonu.com olarak biz de Dejavu grubuna Türk Rock müziğine bugüne dek kattıkları için teşekkür ediyor, bundan sonraki yaşantılarında sağlık ve başarılarının devamını diliyoruz.

Hakkında Emrullah Tamer Uz

Rockistasyonu.com Genel Yayın Yönetmeni Uz Multimedya Kurucu

Diğer Haberler

Glasxs 2024’e “Çilekli Milkshake” İle Giriyor!

Çilekli Milkshake ile Glasxs sesini yeniden tanımlamaya hazırlanıyor. Cesurca, daha önce gitmediği müzikal alanlara doğru …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: