Cenk Durmazel, Solo Albümünün İlk Şarkısını Yayınladı: Namlunun Ucunda

Geçtiğimiz yıl Şubat ayında Malt grubuyla ilişkisini kestiğini açıklayarak sevenlerini üzen Cenk Durmazel, solo albümünün ilk şarkısıyla yeniden aramızda.

Söz müziği Cenk Durmazel‘e ait olan ‘Namlunun Ucunda‘ şarkısının düzenlemesi ise TNK grubundan tanıdığımız Caner Karamukluoğlu‘na ait.

Klipte Cenk Durmazel‘e ressam Eymen Aktel eşlik etti.

Hatırlayacak olursak 2014 Ekim ayında yeni albümlerinden ilk şarkıları ‘Merkezde Araç Yok Arkadaşlar‘ı Bronx Pi konserinde dinleyiciye sunan ve sonrasında pek çok şehirde konser veren grup, Cenk Durmazel‘in talihsiz kazası sonucu konserlerine ara vermişti.

2015 Nisan ayında tekrar konserlerine başlayan grup  bir de klip yayınlamış, Cenk Durmazel‘in gruptan ayrılmasını açıklamasının ardından 14 Şubat 2016‘da gerçekleşecek The Mekan konserlerini iptal etmişti.

Bu yıl Haziran ayında stüdyoya girerek yeni şarkılarını kaydetmeye başlayan Cenk Durmazel, ‘Namlunun Ucunda‘ ile solo albümünün ilk çalışmasını yayınlayarak, tekrar sevenleriyle buluştu.

Hakkında Emrullah Tamer Uz

Rockistasyonu.com Genel Yayın Yönetmeni Uz Multimedya Kurucu

Diğer Haberler

Gormot Sessizliğini “Korku” İle Bozdu!

Karadeniz’in büyülü enstrümanı tulumu progressive rock formuyla birleştirdiği iki yıl önce yayınladıkları ilk single “Hicazuri” …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: