Cemal Burkay Şen’in Yeni Teklisi “Uzaktayım” Yayında!

İzmirli genç müzisyen Cemal Burkay Şen, yepyeni teklisi “Uzaktayım”ı tüm dijital platformlarda yayına aldı.

Alternatif/bağımsız rock türünde şarkılar üreten genç müzisyen, yeni şarkısında her dinleyenin kendinden bir parça bulacağını dile getirdi.

Geçtiğimiz yıl Eylül ayında müzikseverlerin beğenisine sunduğu “İzmir Çukuru” adlı şarkısı müzik eleştirmenleri ve yayıncıları tarafından çok beğenilen genç müzisyen, yeni parçası “Uzaktayım” ile yine karşımıza çıktı.

Müzik kariyerinde çeşitli grup ve bireysel performanslarıyla İstanbul, Ankara ve İzmir’de pek çok konser mekanında sahne deneyimi yaşayan Cemal Burkay Şen, 2018 yılından bu yana tüm enstrüman kayıtlarını kendi yaptığı şarkılarla müzikseverlerin oldukça beğenisini topladı.

Yeni teklisiyle ilgili konuşan genç müzisyen; 2021 Yılında çıkardığım ilk tekli “Uzaktayım” ile, fiziksel bir uzaklıktan ziyade, zamanın geri alınamaz olmasını ve yaşadığımız her iyi anın belki de artık ulaşılamaz olmasına deyindim. Bizi biz yapan hatıralarımız hem gidilemez kadar uzakken hem de kafamızın içinde daima bize en yakınlar.” dedi. Tüm enstrüman ve vokal kayıtlarını evindeki mini stüdyoda gerçekleştiren Şen; “2021 yılı içinde geçtiğimiz yıl olduğu gibi sık sık üretmeyi ve paylaşım yapmayı planlıyorum.” dedi.

Uzaktayım’ın mix ve mastering’i Burak Sert tarafından yapılırken kapak fotoğraf çekimi ise Halil Bitki tarafından gerçekleştirildi.

Hakkında Emrullah Tamer Uz

Rockistasyonu.com Genel Yayın Yönetmeni Uz Multimedya Kurucu

Diğer Haberler

Umut Kaya ‘Hicran’la Bahar Ayına Hızlı Bir Giriş Yaptı!

Alternatif sahnenin güçlü isimlerinden UMUT KAYA, yoğun geçecek yaz aylarını selamladığı yeni teklisi ‘Hicran’ Garaj …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: