Cemal Burkay Şen’in Yeni Teklisi Uyandığım Günler Yayında!

Bağımsız/alternatif tarzda müzikler üreten İzmir’li müzisyen Cemal Burkay Şen’in yepyeni teklisi “Uyandığım Günler” tüm dijital müzik platformlarda yayınlandı. Şen’in bu yeni teklisi aynı zamanda kendisinin de ilk akustik çalışması niteliğini taşıyor. Önümüzdeki aylarda şarkısı için bir klip çekiminin de gerçekleşeceğini söyleyen genç müzisyen, bir sonraki hedefinin sekiz veya on şarkılık bir albüm çalışması olacağını belirtiyor.

Genç müzisyen yeni şarkısı “Uyandığım Günler” için şunları söyledi;

“Uyandığım Günler, hayatın bize evimizin duvarları arasında sunduğu beklentisiz hayatın bir meyvesi diyebilirim. Yüzbinlerce kişiyle yaşadığım benzer rutinlerden sıyrılmaya çalıştığım bir dönemde bestelediğim bir şarkım oldu. İnsanın kendi kafası içerisinde yaşadığı tartışmalar çoğu zaman bir neticeye varmasa da nihayetinde benim bu besteyi yapmamı sağladı. Aynı zamanda hem akustik bir kayıt olması hem de farklı kayıt teknikleri kullanmam yönüyle de diğer şarkılarımdan biçim olarak biraz daha farklı olduğunu söyleyebilirim.”

Mix ve mastering’i Burak Sert tarafından yapılan Uyandığım Günler‘in kapak fotoğraf çekimi ise Muhammet Tufan tarafından gerçekleştirilmiştir.

Hakkında Emrullah Tamer Uz

Rockistasyonu.com Genel Yayın Yönetmeni Uz Multimedya Kurucu

Diğer Haberler

Sera Savaş’dan Kavuşamayanların Şarkısı: “Kıyametim”

Sevenlerinin “Zor Zamanların Yoldaşı” olarak tanımladığı, romantik şarkıların mimarı Sera Savaş, önümüzdeki aylarda tamamını dinleyeceğimiz …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

error: