Canay Doğan, İlk Solo Teklisi ”Ara Dur” İle Karşımızda!

Yeni nesil şarkıcı & şarkı yazarı Canay Doğan, solo olarak ilk teklisini yayınladı.

8 Ocak tarihinde Melis Karaduman ile birlikte yayınladığı “Ben de Biraz Deliyim” adlı ilk ortak teklisi sonrasında ilk solo parçası Ara Dur’u 26 Mart tarihinde Avrupa Müzik etiketiyle yayına aldı.

Yaşadığımız modern dünyanın, mükemmelliğe odaklı var olma ve yaşama dayatmasının içerisindeki sıkışmışlık hissinin bir dışavurumu olarak yansıyan “Ara Dur“, dinleyicilerde bu farkındalığı yaratmayı amaçlarken sanatçının da buhranlarının içinde bulduğu ve bulamadığı cevaplara odaklanıyor.

Bir süredir sosyal medya üzerinden Melis Karaduman ile birlikte yayınladığı cover parçalarla dikkatleri çeken Canay Doğan, geçtiğimiz yıl itibarıyla kendi besteleri üzerinde yoğunlaşarak parçalarını düzenli olarak yayınlamayı planlıyor. 

Parçanın video klibi BBI Music Co.’dan Berkay Öktem yönetmenliğinde Belgrad Ormanı’nda çekilirken, altyapı düzenlemelerinde Tolga Şişko, mix ve mastering’de ise Eskişehirli synthwave ikilisi Saturn Bar‘dan Bilal Subaşı imzasını görmekteyiz. 

Hakkında Emrullah Tamer Uz

Rockistasyonu.com Genel Yayın Yönetmeni Uz Multimedya Kurucu

Diğer Haberler

Alper Kayman’dan Yeni Şarkı: “Eyvallah”

Necati ve Saykolar‘ın elektro gitaristi, aynı zamanda Rockistasyonu.com yazarımız Alper Kayman, “Eyvallah” adını verdiği yeni …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: