Can Uzunallı’dan Albüm Öncesi Yeni Çalışma: “Lakrimal 2022”

Sonsuz Döngü” isimli ilk solo albümüyle yapmak istediği müziği, anlatmak istediği hikâyelerle birleştiren Can Uzunallı, yeni albüm çalışması öncesinde “ara şarkı” ile karşımızda…

Makine albümündeki “İlk Nefes“te başlayan anlatının devamı niteliğindeki “Lakrimal” sonrasında “Lakrimal 2022” ile Uzunallı, bu süreci kendi sesiyle ve birinci tekil anlatımıyla sonlandırıyor.

Müzisyen yeni çalışması ile ilgili olarak; “Şarkı, YouTube kanalımda yayımlandı. Ocak ayının ilk haftasından sonra ise tüm dijital platformlarda yerini alacak. ‘Lakrimal 2022’, bir anlamda 2023 ve yeni projelerim için de bir karşılama. Herkese iyi seneler!” açıklamasında bulunuyor.

Lakrimal 2022’yi bağımsız olarak sunan Uzunallı, hemen ardından 13 Ocak’ta da “tatu fly? & Can Uzunallı – Uzun İnce Bir Yoldayım” coverını Big Fat Mama etiketiyle müzikseverlere ulaştıracak.

Geçtiğimiz yıl, Murder King’in 20. Yılında gruba geri dönmesi ile sevenlerini çok mutlu eden başarılı vokal, solo kariyeri ve feat projeleri ile 2023’e de sıkı bir giriş yapıyor.

Hakkında Emrullah Tamer Uz

Rockistasyonu.com Genel Yayın Yönetmeni Uz Multimedya Kurucu

Diğer Haberler

Ogün Sanlısoy’dan “Daha Dur”a Klip!

Geçtiğimiz günlerde dinleyiciden tam not alan “Git” adlı EP çalışmasını yayınlayan Ogün Sanlısoy’dan “Daha Dur” …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: