Can Uzunallı Yeniden Murder King’de!

Geçtiğimiz günlerde ülkemizin en önemli metal gruplarından Murder King‘de bir süredir Ogün Sanlısoy ile de aktif müzik hayatını sürdüren, grubun gitar vokali Fırat Öz ve grubun bas gitaristi Can Yücel Korkut Murder King‘den ayrıldıklarını duyurmuştu.

Bu gelişmenin ardından Murder King yeni bas gitarist olarak Önder Işkın’ın, “session” gitarist olarak ise Barış Alioğlu‘nun gruba katıldığını açıklamıştı.

Yeni vokalin kim olacağı merak edilirken ve metal müzikseverler çoğunluk olarak bir dönem grubun yine vokali olan, ülkemizin de en önemli vokallerinden Can Uzunallı‘nın Murder King‘e yeniden döneceği fikrinde birleşirken bu merak Murder King‘in Can Uzunallı‘nın gruba geri döndüğünü duyurmasıyla son buldu.

Can Uzunallı da bu heyecan verici haber sonrası “2018 başlarında yol ayrımına gelmiştik ancak yollar, kaçınılmaz bir şekilde tekrar kesişti. Bu süreçte bir Fiyasko, bir Sakin, bir ÜTOPYA Project, bir Sonsuz Döngü sizlerle buluştu. Bu noktada, solo projemin devam edeceğinin altını da kalınca çizmem lazım. Yakın zamanda MK birlikteliğinde daha yapacağımız, daha üreteceğimiz şeyler olduğuna karar verdik. Kısacası; tekrar merhaba Murder King” paylaşımında bulundu.

Hakkında Emrullah Tamer Uz

Rockistasyonu.com Genel Yayın Yönetmeni Uz Multimedya Kurucu

Diğer Haberler

Sis Yeni Albümünü Yayınladı: “Nef’es”

Türkiye’de Doom Metal’in köklü gruplarından Sis yeni çalışması “Nef’es” ile dinleyicisinin karşısına çıktı. 15 Eylül …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: