Can Temiz’den Yeni EP: ”Göğün Sonu Yerin Dibinde”

İmzasını attığı başarılı projeleri ile tanınan bas gitarist, şarkı yazarı ve yorumcu Can Temiz, ”Göğün Sonu Yerin Dibinde” isimli yeni EP’sini Warner Music Türkiye etiketiyle yayımladı. 
Can Temiz, ”Göğün Sonu Yerin Dibinde” isimli yeni EP’sini birkaç ay sonra yayımlayacağı ‘‘Yerin Dibi Göğün Sonunda” projesiyle birleştirerek daha önce yayınlanan Beni Güzelce Öldür teklisiyle beraber dinleyicilere albüm olarak sunacak. 
Dünyanın Sonunda Kiraz Çiçekleri ve Nahoş Bir Peri şarkılarından oluşan EP’nin isim babası ise Can Bonomo oldu. EP’de yer alan iki yeni şarkının söz ve müziğine kendi imzasını atan Can Temiz, çalışmanın merak uyandıran fotoğrafları için Burcu Karademir’in objektifine poz verdi. 
Göğün Sonu Yerin Dibinde” EP’si, sanatçının bir önceki çalışmasına göre daha sakin ancak daha derin sulara serbest dalıyor. Genel olarak insanın, duyguların ve hayatın ikiliğini ve bu ikiliğin bütünlüğünü anlatan albümün bu ilk bölümünde Can Temiz, hüznün içindeki coşkuyu tema olarak seçiyor.
8 Yıllık hikaye…
EP’nin çıkış parçası “Dünyanın Sonunda Kiraz ÇiçekleriCan Temiz’in, eşi Burcu Erim ile inişleri ve çıkışlarıyla hayatı beraber göğüsleyişilerini anlatırken parçanın klibinde ise Burcu Erim’in 8 senelik ilişkileri boyunca biriktirdiği instagram storyleri kullanıldı.

Hakkında Emrullah Tamer Uz

Rockistasyonu.com Genel Yayın Yönetmeni Uz Multimedya Kurucu

Diğer Haberler

Gökmen Devrimci’den İlk Single: “Katiller”

Gökmen Devrimci, “Katiller” isimli ilk teklisini yayınladı! Protest bir rock/metal şarkıyla ilk teklisini yayınlayan Gökmen …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: