Can Güney’in “Can Güney” Adlı 2 Parçalık Single’ından “Yıldızlar Ülkesi” Klibiyle Yayınlandı!

Ayna Grubu’ndan tanıdığımız rock gitaristi Can Güney’in 2 parçalık “Can Güney” adlı mini albümü SCP etiketiyle tüm dijital platformlarda yerini aldı.   

Sanatçının kendi ağzından: “Müziğe ilk merhaba demem 1977 yılında mandolinle oldu. Zaman içerisinde gitara merakım ve başlamam kaçınılmazdı.16 yaşımda çıktığım bu yol beni bu zamana kadar getirdi. Birçok projede yer aldım. Yıllarca kazandığım tecrübeler beni üretmeye de yönlendirdi. Olgunlaşma süreci diye nitelendirdiğim bu yıllarımda artık siz müzik severlerle yaptığım ve yapacağım çalışmalarımı paylaşmayı arzuluyorum. Amacım sadece üretmek değil, bunun beraberinde düşündürmek, hayata dair insanlığa bir nebze bile faydam olması en büyük ilkem..”

Albümde yer alan parçalar:

  1. Yıldızlar Ülkesi
  2. Dönüş Yok

Beste: Can Güney Söz: Tülin Aydın Özcan Düzenleme: Sabih Cangil, Ozan Gümrükçü Vokal düzenleme ve vokal: Hidayet Can Özcan Gitar: Can Güney Bas gitar: Cem Gürel Klavye: Ozan Gümrükçü, Sabih Cangil Davul düzenleme: Sabih Cangil Kayıt: Hidayet Can Özcan, Sabih Cangil Miks ve Mastering: Tanju Eren Stüdyo: Metropol ve SCP

Hakkında Emrullah Tamer Uz

Rockistasyonu.com Genel Yayın Yönetmeni Uz Multimedya Kurucu

Diğer Haberler

Umut Kaya ‘Hicran’la Bahar Ayına Hızlı Bir Giriş Yaptı!

Alternatif sahnenin güçlü isimlerinden UMUT KAYA, yoğun geçecek yaz aylarını selamladığı yeni teklisi ‘Hicran’ Garaj …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: