Can Bonomo “Ruhum Bela” Albüm Lansmanı – IF Beşiktaş

Can Bonomo‘nun 5. albümü olan “Ruhum Bela“nın albüm lansmanından herkese selam! İncelikli Haytamız yine harika bi’ albümle karşımızda! E hal böyle olunca lansman konseri de harika geçti!

Bonomo, sahnede her zaman olduğu gibi kıpır kıpır, bol danslı, bol şakalı, bol muhabbetliydi. E bir de lansman heyecanı da olunca oooo tam bir ponçik!? Sahneye çıkmadan önce kulis görüntüsü karşımıza çıktı, sahneye nasıl çıktıklarını görmüş olduk. Çookk eğlenceliler! “Hooopp! 1 2 3 Göksel!”

İlk olarak albüm çıkmadan önce klibiyle birlikte yayınladığı “Bardak Taşıyor” isimli parçasıyla konsere başladı. Daha sonra “Ruhum Bela” albümü dışında da diğer albümlerde yer alan “Meczup” , “Bahr-i Hazer” , “Şaşkın” , “Hikayem Bitmedi” , “Yan” gibi hepimizin çoooook sevdiği parçalarını da söyledi.

WhatsApp Image 2019 04 13 at 18.47.44 1024x576 - Can Bonomo "Ruhum Bela" Albüm Lansmanı - IF Beşiktaş

Bilenler bilir Bonomo‘yu 2011 yılından beri yakından takip ediyorum ve o zamanlar sayımız o kadar azdı ki, hakikaten biz bize dinliyorduk. Arada sayfayı Bonomo ziyaret ediyordu, sohbet muhabbet o şekilde ilerliyorduk. Neyse yani o zamanlardan sonra şimdi herkesin bu denli sevmesi, şarkılara hep bir ağızdan eşlik etmesi müthiş gurur verici bir şey! Eski şarkıları zaten herkes deli gibi söylüyordu ama albüm çıkalı 1 hafta olmasına rağmen yeni şarkıları da herkes hemen ezberlemiş! Team Bonomo rocks!

Aranızda hiç Bonomo konserine gitmemiş olan varsa muhakkak gitsiiiin! Ben çok seviyorum diye demiyorum, ciddili çoooook eğlendiriyor! Enerjisi yetiyor yaa, sahnede sürekli oradan oraya dans eden, tatlış tatlış mini sohbetler eden bir adam var. Sizce de harika değil mi? Evet, harika! Doğru! O yüzden ne yapıyoruuuzzz bağıra çağıra “AH BU BENİM RUHUM BELA SEVDİRMEM KENDİMİ KENDİME EVVELA” demek için ilk Can Bonomo konserine gidiyoruz!

1234!1234!

Bunu saymıyoruz, yine bekleriz! 🙂

Hakkında Zeynep Toker

Rockistasyonu.com'da Yazar / Allianz Motto Müzik

Diğer Haberler

Konserlerde Yapılan Şarkı İsteği, Tezahürat Görgüsüzlüğü!

Merhaba Rockistasyonu.com takipçileri ve Rock müzikseverler. Şimdi farkettim de yazmayalı bir seneden fazla olmuş. Yazmış …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: