Can Baydar Solo Kariyeri’nin İlk Konserine İmza Attı!

Ömür Dedikleri” isimli, solo kariyerinin ilk teklisini kısa bir süre önce yayınlayan Gece grubunun solisti Can Baydar, geçtiğimiz akşam Mask Beach sahnesinde şarkısını ilk defa seslendirdi.

Solo kariyerinin ilk konserini gerçekleştiren Can Baydar‘a, başarılı isim Fatma Turgut da sahnede konuk sanatçı olarak eşlik etti. İkilinin seslendirdiği “Başıma Gelenler” şarkısı büyük alkış aldı. Fatma Turgut, sahnede “Bir Varmış Bir Yokmuş” şarkısını seslendirerek geceye renk kattı.

IMG 9251 - Can Baydar Solo Kariyeri'nin İlk Konserine İmza Attı!

Sıla ve Koray Candemir gibi birbirinden başarılı ve farklı tarzlardaki isimlere verdiği besteler ile müzisyenin kimliğinin çok yönlülüğünü gösteren Can Baydar, güçlü sahne performansı ile iz bıraktı.

İlklerimin Kutlaması! Can Baydar, ilk konseri ile ilgili olarak şu sözleri dile getirdi. “Bugün çok heyecanlıyım. Hayatımın son üç ayında bir çok ilki yaşadım ve bu konser yaşadığım tüm bu güzel olayların bir kutlaması benim için. İlk konserimde beni yalnız bırakmayan Fatma Turgut’a, Ömür Dedikleri şarkımı hayata geçirmeme yardım eden Harun Tekin ve Efe Demiral’a, sahnede kalplerimizin birlikte attığı müzisyen dostlarıma ve bu gecede beni yalnız bırakmayan sizlere çok teşekkür ederim. İyi ki varsınız.”

Hakkında Emrullah Tamer Uz

Rockistasyonu.com Genel Yayın Yönetmeni Uz Multimedya Kurucu

Diğer Haberler

maNga’nın Yeni Albümü “Antroposen” 14 Aralık’ta Yayınlanacak!

Rock müziğin sevilen gruplarından maNga‘nın beşinci stüdyo albümü “Antroposen” 14 Aralık‘ta dinleyiciyle buluşmaya hazırlanıyor. Grup, …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: