Çağrı Yıldırım’dan Single: İki Nota

2020 yılı müzik projeleri arasında sıkça yer alan Çağrı Yıldırım’ın, OnAir Sahne’den yayınladığı “İki Nota”da “Kaybedilenler” ve “İçine Attın” olmak üzere 2 şarkı yer alıyor.

Çağrı Yıldırım seri olarak çıkardığı şarkılarından OnAir Sahne’den yayınladığı İki Nota’da yine alternatif rock tarzında yoluna devam ediyor. Şarkılarındaki güçlü sözlerin genelde kendi iç dünyasını anlattığını belirten Yıldırım, bunun şarkılarını dinleyenlere de geçtiğini ve dinleyen hemen herkesin kendinden bir parça bulacağına inanıyor.

Çağrı Yıldırım bu görüşlerini: Müziği duygu ve düşüncelerimi aktarmanın bir yolu olarak görüyorum. Şarkılarımın dinleyende yaratacağı duygu ve düşüncelere köprüyüm.” şeklinde açıklıyor.

Bestesi, sözleri ve düzenlemesi kendisine ait olan müzisyen, yaklaşık 10 yıldır bağımsız olarak müzik yapıyor. Bağımsız müzisyenliğin en büyük dezavantajlarından biri olan yetersiz kayıt ekipmanı şu an müzisyenin en büyük problemi olsa da zorluklardan en iyiyi yakalamanın muhteşemliğinin de ayrı olduğunu biliyor.

Çağrı Yıldırım, çalışmalarının yeni yılda da aynı sıklıkta devam edeceğini belirtti.

Hakkında Emrullah Tamer Uz

Rockistasyonu.com Genel Yayın Yönetmeni Uz Multimedya Kurucu

Diğer Haberler

Feridun Düzağaç’dan Yeni Şarkı: “Kötü Adam”

Rock müziğin önde gelen ve sevilen isimlerinden Feridun Düzağaç “Kötü Adam” adlı yeni şarkısını dinleyiciyle …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: