Çağla Yapar’dan “Bir Doğuş Hikayesi”

Şarkılarını; hayalleri ve kendi yaşam tarzı üzerine kuran Çağla Yapar, birçok temada ve tarzdaki şarkılarıyla dinleyicileriyle buluşuyor. Hayal kurmaktan asla vazgeçmeyen Çağla, dinleyicilerini de bu yönde her zaman desteklemek ve yüreklendirmek için durmadan üretmeye devam etmekte. 2023 yılı sonu itibariyle şarkılarını müzikseverler ile buluşturuyor.

Yeniden Doğuş” adlı ilk teklisinde de, kendini gerçekleştirmek için çaba sarfeden bir insanın hikayesini işlemekte. Şarkılarında hüznü işlemesinin yanı sıra, aynı zamanda yaşanan olaylardan ders çıkaran bazen de bu hüzünle barışan ve hayatını tüm renkleriyle kabul edip muhteşem tablolar çıkaran bireylerin hikayelerini ele alıyor.

Hayatı boyunca ailesinin desteğini hep görmüş olan Çağla, bu desteğe minnettar olup destek görmeyen küçük, büyük tüm bireylerin desteklenmesi için ilham vermeye ve isteyince her şeyin başarılabileceğini göstermek için şarkılar yazıp söylemeye karar vermiş, hikayelere ortak olmak için üretmeye ve paylaşım yapmak için bir hikaye yaratmaya başlamıştır.

2002 Denizli doğumlu sanatçı, Bahçeşehir Üniversitesi Sahne Sanatları Müzikal Tiyatro bölümünde okumaktadır. 27 Ekim’de AllStars Music etiketi ile yayınlanan şarkısını, 26 Ekim tarihinde KMK Sanat’ta gerçekleşen samimi ve özel bir lansman ile duyurdu.

Çağla Yapar ve hikayesinin başlangıç şarkısı “Yeniden Doğuş“, tüm dijital platformlarda sizlerle!

Hakkında Emrullah Tamer Uz

Rockistasyonu.com Genel Yayın Yönetmeni Uz Multimedya Kurucu

Diğer Haberler

Pınar Azizoğlu “Dünya Telaşı” İsimli Albümünü Tüm Görkemiyle Dinleyicileriyle Buluşturdu!

İlk single’ı “ Anka”yı 2021 Ağustos ayında yayınlayan Türk Rock Müziği’nin güçlü sesli kadın vokali …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: