Burcu & Şefik Koz İlk Teklisini Yayınladı: Son Sözüm

Yıllardır musiki derneğinde hem Türk sanat müziği korosunda, hem solo performanslarıyla ses sanatçısı olarak yer alan Z. Burcu Koz ve 2012 yılında müziğe klasik gitarla başlayarak, kısa sürede elektro gitar’a geçiş yapan ve bağımsız bir şekilde müzik hayatına devam eden Şefik Koz, “Son Sözüm” adlı ilk teklilerini yayınladı.

Sözleri Burcu Koz‘a, müziği Şefik Koz‘a ait olan şarkının kayıtları, düzenlemesi ve aranjesi İzmir Stüdyo Negatif‘de yapıldı.

Birlikte müzik yapmaya karar veren ve “Son Sözüm” için bir araya gelen “abla-kardeş“, iki yıl İstanbul’da stüdyo çalışmaları yaptı. Şefik Koz, bu şarkıda gitarıyla ablasına akustik gitarıyla eşlik etti.

Şarkılarını ilk olarak Youtube‘da yayınlayan Burcu ve Şefik Koz, Nisan ayının ortasında, İstanbul’da bu şarkıyı kliplendirmeyi planlıyor.

Rockistasyonu.com olarak biz de abla-kardeşi bu başarılı çalışmalarından dolayı tebrik ediyor, müzik hayatlarında başarılarının devamını diliyoruz.

Hakkında Emrullah Tamer Uz

Rockistasyonu.com Genel Yayın Yönetmeni Uz Multimedya Kurucu

Diğer Haberler

Alper Kayman’dan Yeni Şarkı: “Eyvallah”

Necati ve Saykolar‘ın elektro gitaristi, aynı zamanda Rockistasyonu.com yazarımız Alper Kayman, “Eyvallah” adını verdiği yeni …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: