“Böyleyken Böyle”den Hasret Dolu Bir Şarkı Daha

 “Böyleyken Böyle”, hem nostaljik hem de modern bir hava barındıran yepyeni bir çalışmayla daha sevenleriyle buluştu. “Deli Gibi Özledim”, Garaj Müzik etiketiyle tüm dijital platformlarda yerini aldı.

Deli Gibi Özledim” soft rock ve alternative/indie müzik tarzlarından esinlenen, tamamen özlem dolu bir şarkı. Söz ve müziği grubun solisti Mustafa Kır’a ait. Aranje ve düzenlemesi Can Doe, Mustafa Kır ve Muharrem Salcı ortaklığında yapıldı.

“Böyleyken Böyle” grubu, 2018’de müzisyen Can Doe’nin prodüktörlüğünde 4 genç müzisyen tarafından kuruldu. Şarkılarının tamamının söz ve müzik üretimini kendilerinin yaptığı grubun solistliğini Mustafa Kır üstleniyor. Bass gitarda Berkay Eren, elektrik gitarda Muharrem Salcı, davulda Kaan Sarıcı yer alıyor. Müzik tutkusu ile bir araya gelen genç müzisyenler, müzik üretimlerini Türkiye ile sınırlı tutmadan, Avrupa ve dünyada da müzik yapan, geleceğin iddialı grupları arasında yer almayı hedefliyor.

Hakkında Emrullah Tamer Uz

Rockistasyonu.com Genel Yayın Yönetmeni Uz Multimedya Kurucu

Diğer Haberler

Glasxs 2024’e “Çilekli Milkshake” İle Giriyor!

Çilekli Milkshake ile Glasxs sesini yeniden tanımlamaya hazırlanıyor. Cesurca, daha önce gitmediği müzikal alanlara doğru …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: