Black Tooth’tan DVD Müjdesi: Drunk, Alive & Raw From Zeytinli

Ülkemizin southern metal, groove ve thrash türünde müzik yapan ve büyük hayran kitlesine sahip gruplarından Black Tooth, Zeytinli Rock Festivali‘ndeki performanslarının tamamının yer alacağı DVD‘nin teaser video’sunu yayınladı.

Drunk, Alive & Raw From Zeytinli‘ adıyla yayınlanan iki dakikalık teaser ve grubun gitaristi Ozan Kandilci‘nin sosyal medya hesabında yaptığı ‘DVD yakında geliyor gençler’ paylaşımı heyecanı daha da arttırdı.

DVD sadece dijital ortamda mı yayınlanacak yoksa fiziksel olarakta satışa sunulacak mı? şimdilik merak konusu…

Bilindiği üzere Black Tooth, Ağustos ayında düzenlenen Zeytinli Rock Festivali‘nin son gününde ikinci grup olarak sahne almış, her festival olduğu gibi bu festivaldeki sahne performanslarıyla da oldukça yankı uyandırmıştı.

Black Tooth son olarak geçtiğimiz günlerde, başarılı glam metal grubumuz The Madcap ile birlikte İsveç’te gerçekleşecek olan ‘Sweden Rock Festivali‘nde sahne alabilmek için, 135 grup arasından oylamaya kalmış, büyük tartışmalara sebep olan oylama sonucuyla ikinci tur oylamaya katılma hakkı elde edememişti.

Black Tooth‘un ‘Heavy Stage 5‘ kapsamında 18 Şubat‘ta Ankara Noxus Bar‘da sahne alacağını da hatırlatmış olalım ve sizleri heyecan uyandıran teaser ile başbaşa bırakalım;

Hakkında Emrullah Tamer Uz

Rockistasyonu.com Genel Yayın Yönetmeni Uz Multimedya Kurucu

Diğer Haberler

Pınar Azizoğlu “Dünya Telaşı” İsimli Albümünü Tüm Görkemiyle Dinleyicileriyle Buluşturdu!

İlk single’ı “ Anka”yı 2021 Ağustos ayında yayınlayan Türk Rock Müziği’nin güçlü sesli kadın vokali …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: