Bir Adım Geriden’in Yeni Teklisi “Kazandım Zamanla” Yayınlandı!

Birçok farklı tarzı birleştirdiği alternatif rock tabanlı müziği ve genç üyeleriyle İstanbul çıkışlı “Bir Adım Geriden” yaklaşık altı aylık bir aranın ardından yayınladığı “Kazandım Zamanla” ile geri döndü. 

Romantik gitar melodilerinin, sakin vokaller ve sonbaharda sahil havası yaşatan ezgilerle buluşup, indie rock ile sentezlendiği “Kazandım Zamanla” grubun dördüncü teklisi olma özelliği taşıyor.

İlişkilerin büyüsünü kaybedip, toksik bir hale dönüştüğü ana odaklanarak, karamsarlığa ve çaresizliğe bütünüyle direnilen bir hikayenin atmosferini sunan şarkının sözleri ve müziği gruba ait. Prodüktörlük koltuğunda ise kayıtların her aşamasında grupla birlikte çalışan, deneyimli müzisyen Kaan Arslan bulunuyor.

Şarkının kapak tasarımında “William-Adolphe Bouguereau” imzalı “Eros’a Direnen Genç Kız” (1880) tablosundan ilham alan grubun tüm tasarımları Tunahan Gökçe‘ye ait.

“Kazandım Zamanla” GROW etiketiyle tüm dijital platformlarda yayında!

Hakkında Emrullah Tamer Uz

Rockistasyonu.com Genel Yayın Yönetmeni Uz Multimedya Kurucu

Diğer Haberler

Sera Savaş’dan Kavuşamayanların Şarkısı: “Kıyametim”

Sevenlerinin “Zor Zamanların Yoldaşı” olarak tanımladığı, romantik şarkıların mimarı Sera Savaş, önümüzdeki aylarda tamamını dinleyeceğimiz …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

error: