Bir Adım Geriden’in “Panomda Resimlerin” Adlı Yeni Teklisi Yayında!

Geçtiğimiz günlerde dördüncü teklisini yayınlayan yerli indie & alternatif rock sahnesinin genç grubu Bir Adım Geriden, yeni akustik teklisi “Panomda Resimlerin” ile bir kez daha dinleyicisiyle buluştu.

Bir Adım Geriden, yeni teklisinde ayrılık kasvetini ve karamsarlığın naif bir boyutunu sade akustik gitarlar, küçük elektro gitar dokunuşları ve soft vokallerle birleştiriyor. Grubun, yayınlayacağı ilk akustik tekli “Panomda Resimlerin” geçmişe dair özlem ve yaşanmamış hayaller ile son bulan uzun soluklu bir aşk hikayesini betimliyor. Sözleri grup üyelerinden Melihcan Çalışkan’a, bestesi Oğuzhan Özgür’e, yorumu Emirhan Göl’e ait olan şarkının genel düzenlemeleri ise tüm grup üyeleri tarafından yapılmış.

Kayıt & mastering ise Ali Akdaş (Dodo Records) imzası taşıyor. Şarkının tüm görsel tasarımları ise Tunahan Gökçe’ye ait. Panomda Resimleri, BBI Music Co. etiketi ile tüm dijital platformlarda yayında!

Hakkında Emrullah Tamer Uz

Rockistasyonu.com Genel Yayın Yönetmeni Uz Multimedya Kurucu

Diğer Haberler

Alper Kayman’dan Yeni Şarkı: “Eyvallah”

Necati ve Saykolar‘ın elektro gitaristi, aynı zamanda Rockistasyonu.com yazarımız Alper Kayman, “Eyvallah” adını verdiği yeni …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: