“Bildiğin Gibi Değil” Albüm Müjdesi İle Döndü!

Alternatif sahnenin öne çıkan gruplarından “Bildiğin Gibi Değil”, albüm müjdesini yeni teklileriyle veriyor.

Bitmez” Garaj Müzik etiketiyle ve klibiyle birlikte yayında!

Bitmez”, Ankara’lı alternatif rock grubu “Bildiğin Gibi Değil”in “Gelgit” adlı albümünün çıkış şarkısı. Bildiğin Gibi Değil, “Mesafeler” EP’siyle albüme hazırladığı dinleyicisine kendilerinden bir parça bulabilecekleri bir albüm sunmayı hedefliyor. Albümün çıkış parçası olan “Bitmez”, kullanılan enstrümanlar açısından bir rock parçası hissiyatı uyandırsa da tatlı sert havası ve farklı aranjesi ile dinleyicisini kendi düşünceleriyle baş başa bırakıyor. Şarkının kayıt süreci Ankara Retro Stüdyolarında tamamlandı, mix ve mastering ise Barış Yetkin tarafından yapıldı. 

Bitmez” geçirdiğimiz pandemi sürecinde yaşadığımız dar alanlardaki sosyolojik çatışmayı ele alıyor. Sürekli tekrar eden ve aynı çizgiyi izleyen ilişki problemlerine sitemkar bir çıkış olarak karşımıza çıkıyor

Bitmez” için grubun yorumu ise şöyle oldu; “malum hepimizin iyi ve kötü günleri var; bu gayet normal. Fakat bizim canımızı sıkan farklı sıkıntılara aynı cevapların verilmesi. Şarkının müziksel içeriğinde de hayatın kendisini yakalamaya çalıştık. Bir yandan telaşlı ve agresif bir yandan da umutlu tınılar dinleyeceksiniz”.

Hakkında Emrullah Tamer Uz

Rockistasyonu.com Genel Yayın Yönetmeni Uz Multimedya Kurucu

Diğer Haberler

Ogün Sanlısoy’dan “Daha Dur”a Klip!

Geçtiğimiz günlerde dinleyiciden tam not alan “Git” adlı EP çalışmasını yayınlayan Ogün Sanlısoy’dan “Daha Dur” …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: