Bertuğ Cemil ve Su Soley’den Yeni Tekli: “Let Love Grow”

Bertuğ Cemil ve Su Soley’den yeni şarkı “Let Love Grow” yayında!

Bertuğ Cemil, Haziran ayında yayınladığı umut veren şarkısı “Zor Dünya”nın müzikseverlerin beğenisini toplaması üzerine şarkının İngilizce versiyonu “Let Love Grow”u hazırlamak için stüdyoya girdi. İngilizce şarkıda Cemil’e, güçlü yorumuyla Su Soley eşlik ediyor. İkilinin beraber yorumladıkları “Let Love Grow”, akustik pop rock sound’u, soul ve pop caz öğeleriyle süslenen şarkı, sade ve enerjik düzenlemesi, çok sesli vokalleriyle pandemi sonrası normal hayata dönüşün hayal ve coşkusunu yansıtıyor.

“Let Love Grow”un söz ve müziği Bertuğ Cemil’e, düzenlemesi Reha Omayer’e ait. Şarkının klibi, Ağustos ayı boyunca çeşitli tarihlerde Londra’da Esra Candan Sağınç ve İstanbul’da Tugan Soley tarafından çekildi. Bertuğ Cemil, Londra Canary Wharf, Longwood Osterly Park ve Thames nehrinde teknede, Su Soley ise İstanbul’da Fenerbahçe parkı, Dalyan sahilinde ve Ada vapurunda kamera karşısına geçti. Londra ve İstanbul’un kültürel güzelliklerini yansıtan pozitif ve enerjik bir klip çekildi. Iphone 12 Pro Max,  Iphone 11 Pro ve Gimble kullanılan çekimlerde, Cemil ve Soley yaşama sevinci temasıyla izleyenlerde neşeli duygular uyandırıyor.

Yeni tekli “Let Love Grow”un davul kayıtları İstanbul’da Orkun Bagatur’un evinde, vokal ve akustik gitar kayıtları Bertuğ Cemil’in Londra’daki evinde, vokal kayıtları Su Soley’in evinde ve diğer enstrüman kayıtları da Reha Omayer’in Hamburg’daki stüdyosunda tamamlandı. Bas gitar, elektrik gitar, geri vokal, klavye, shaker, kayıt, mix, mastering’te Reha Omayer, davulda Orkun Bagatur’a ait.   

Bertuğ Cemil ve Su Soley’in keyif veren yeni teklisi “Let Love Grow” MEYPOM etiketiyle tüm dijital platformlarda yayında!

Hakkında Emrullah Tamer Uz

Rockistasyonu.com Genel Yayın Yönetmeni Uz Multimedya Kurucu

Diğer Haberler

52 Hertz Yeni Teklisini Yayınladı: “Unholy Religion”

52 Hertz, yayınlanması 2024 yılına ertelenen ilk albümlerinden bir tekli daha yayınladı. Ankara’nın Polatlı ilçesinden …

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: