Batu Akdeniz’den Akustik EP: Yarın Yokmuş Gibi

Müziği ve yorumuyla kısa süre içinde büyük bir beğeni ve dinleyici kitlesi kazanan yerli rock müziğin yükselen sesi Batu Akdeniz; 17 Ocak’ta yayınladığı ikinci EP’si Yarın Yokmuş Gibi‘nin ardından bu kez de akustik bir EP ile karşımızda: ”Yarın Yokmuş Gibi Akustik” 

Yarın Yokmuş Gibi‘ EP’sindeki 5 parçanın yeniden aranje edilmiş, sadeleştirilmiş ve akustik gitar sosuyla bezenmiş 5 yeni versiyonuna ev sahipliği yapan EP; Batu‘nun yakaladığı modern-klasik rock soslu sound’un aksine; genç sanatçının sesini ve yorumunu daha çok ortaya çıkaran, daha az işlenmiş, saf ve sade bir dinleme deneyimi vaat ediyor. 

Garaj Müzik etiketiyle yayınlanan EP‘nin en çok öne çıkan parçalarından Artık Bi’ Manyağın Var bu kez Batu‘nun tek gitarı ve Aleyna Talınlı‘nın yardımcı vokalleriyle canlı kaydedilmiş bir düete dönüşüyor.

İkili daha önce sanatçının en bilinen parçalarından Yanlış Biriyle Doğru Hikaye‘de de birlikte söylemiş ve parça Spotify’da yaklaşık bir buçuk milyon dinlenmeye ulaşmıştı. Bu yeni düet; video klibiyle birlikte Batu‘nun kanalından izlenebiliyor. 

Hakkında Emrullah Tamer Uz

Rockistasyonu.com Genel Yayın Yönetmeni Uz Multimedya Kurucu

Diğer Haberler

Ogün Sanlısoy’dan “Daha Dur”a Klip!

Geçtiğimiz günlerde dinleyiciden tam not alan “Git” adlı EP çalışmasını yayınlayan Ogün Sanlısoy’dan “Daha Dur” …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: