Barış Çapkın’dan Yeni Single: Otur Da Dinle

Barış Çapkın, 2015 yılından günümüze yayınladığı “Yalandan”, Peyk grubundan “İrfan Alış” ile birlikte yaptıkları “Meydanlar”, solo çalışması “Alem”, ve geçen sene “Peyk” ve “Barış Çapkın” ortak çalışması olan Babajim İstanbul Stüdyolarında canlı olarak kaydedilen “Son mu” isimli şarkının ardından “Otur da dinle” isimli yeni teklisi ile yeniden karşımızda.

Söz ve müziğin kendisine ait olan “Otur da dinle” adlı şarkının düzenlemesi ve kayıtları da Barış Çapkın tarafından yapılmış. Yasin Soyöz tarafından VCS film ve müzik stüdyolarında gerçekleştirilen trompet kayıtlarına Dilan Balkay eşlik etmekte.

Mix/mastering işlemleri Alper Mat, Kapak tasarımı Su Yapıcıoğlu, logo tasarımı Merve Sunca tarafından gerçekleştirilmiş.

Barış Çapkın 2020 yılında yayınlanacak olan yeni şarkıların haberini vermekle birlikte aynı zamanda bahar aylarında akustik performans videolarının da yayınlanacağını belirtti.

Hakkında Emrullah Tamer Uz

Rockistasyonu.com Genel Yayın Yönetmeni Uz Multimedya Kurucu

Diğer Haberler

Alper Kayman’dan Yeni Şarkı: “Eyvallah”

Necati ve Saykolar‘ın elektro gitaristi, aynı zamanda Rockistasyonu.com yazarımız Alper Kayman, “Eyvallah” adını verdiği yeni …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: