Barış Akarsu’nun Hayatı Kitap Oluyor!

Yayınladığı üç farklı albüm ve verdiği sayısız konserlerle dinleyicilerinin beğenisini toplayan, aynı zamanda sevgi dolu olması, samimiyeti ve yardımseverliği ile birçok insanın gönlünde taht kurmayı başaran Barış Akarsu, 2007 yılında Bodrum’da geçirdiği trafik kazası sonucu aramızdan ayrılmıştı.

Rock müziğin sevilen ismi Barış Akarsu vefatının ardından her sene gerek düzenlenen konser etkinlikleri, gerekse kabri başında sevenleri tarafından anılıyor. Geçtiğimiz günlerde ise Barış Akarsu’nun anısını yaşatmak için Haluk Levent‘in desteği ile “Barış Akarsu Kültür ve Yardımlaşma Derneği” adı altında bir dernek kurulduğunu da sizlere aktarmıştık.

Daha önce de Barış Akarsu’nun hayatını anlatan bir kitap projesi hayata geçirilmek istenmiş ama bu proje hayata geçirilememişti. Bu sefer beklenen oldu ve Barış Akarsu’nun hayatını anlatan kitap raflardaki yerini almaya hazırlanıyor.

Çalışmalarına Mart 2009’da başlanan “Barış Akarsu’lu Yıllar” adını taşıyan kitap, 7 Ağustos‘ta raflardaki yerini alacak. Barış Akarsu’nun yakın dostu Metin Sözüçetin tarafından kaleme alınan kitap, Haluk Levent‘in de desteği ile Destek Yayınları etiketiyle yayınlanacak. Ayrıca kitabın geliri geçtiğimiz günlerde faaliyetlerine başlayan Barış Akarsu Kültür ve Yardımlaşma Derneği‘ne aktarılacak.

DjljOQFX0AIi4jV 1024x751 - Barış Akarsu'nun Hayatı Kitap Oluyor!

Hakkında Yılmaz Tokatlı

Webmaster & Yazar - yilmaztokatli.com/link

Diğer Haberler

Şarkımın Hikayesi / 7.Bölüm (Anneler Günü Özel): Gizem Çelik (Gigi Öğretmen) – Benim Küçük Bebeğim

Her bölüm farklı bir müzisyenin şarkısının hikayesini anlattığı “Şarkımın Hikayesi” yedinci ve “Anneler Günü Özel” …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: