Barış Akarsu’nun Çalınan Eşyaları Bulundu!

10 yıl önce Bodrum’da geçirdiği trafik kazası sonucu aramızdan ayrılan Barış Akarsu‘nun evine geçtiğimiz ay içerisinde hırsız girmiş ve Barış Akarsu’nun takılarıyla birlikte bazı eşyaları çalarak kaçmıştı.

Olaydan kısa bir süre sonra eve giren hırsızlardan birisi polisin başlattığı operasyon sonucu Ankara’da yakalanarak Amasra’ya getirilmiş ve ifadesinde çalınan takıların eve beraber girdiği diğer hırsızda olduğunu belirtmişti.

Takıları çalan ve aranmakta olan hırsız, takıları kendi anne ve babasına, onlar da tutuklanan hırsızın annesine polise teslim etmesi için vererek Barış Akarsu’nun annesi Hatice Akarsu‘ya takıları ulaştırdı.

baris ic 783x1024 - Barış Akarsu'nun Çalınan Eşyaları Bulundu!Kaynak: Sözcü

Emniyetten kendisini aradıklarında çok mutlu olduğunu söyleyen Hatice Akarsu, oğlunun bazı eşyalarının eksik olduğunu söylerek şöyle konuştu: “Şu anda Barış’ıma ait 43 parça geldi. Yüzüğü gelmedi. Ben o yüzükle yaşıyorum. Onsuz yaşamayam. Ben şu anda firari olan çocuktan yüzüğü istiyorum. Yoksa davamdan vazgeçmem. Yaptınız bir hata, senin bir işine yaramaz. Ne olur getir onu, ben o yüzüksüz yaşayamam, ne olur o kuru kafalı yüzüğü getirin. Barış için o yüzük şans getiren yüzüktü. Metin abisi hediye etmiş ona. Oğlum rahmetli olduktan sonra bana kaldı. O çocuğumun emanetidir. Ben onsuz asla yaşamam. O yüzüğü barış hiç çıkarmazdı. Hep takardı. Şimdi o yüzük yokken, hiçbir şeye yaramaz. Getirsinler yüzüğü.”

baris akarsu ic 2 - Barış Akarsu'nun Çalınan Eşyaları Bulundu!Kaynak: Sözcü

Hırsızlık olayının ardından Barış Akarsu’nun ailesinin oturduğu ve aynı zamanda müze olan eve alarm takıldı.

Umarız en kısa zamanda eksik olan yüzük ve künyede Hatice annemize teslim edilir.

Hakkında Yılmaz Tokatlı

Webmaster & Yazar - yilmaztokatli.com

Diğer Haberler

Ogün Sanlısoy’dan “Daha Dur”a Klip!

Geçtiğimiz günlerde dinleyiciden tam not alan “Git” adlı EP çalışmasını yayınlayan Ogün Sanlısoy’dan “Daha Dur” …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: