Barış Akarsu’nun Anısını Yaşatmak İçin Dernek Kuruldu!

2004 yılında birinci olarak tamamladığı Akademi Türkiye yarışmasıyla tanıdığımız ve daha sonra art arda yayınladığı albümleri “Islak Islak“, “Düşmeden Bulutlarda Koşmam Gerek” ve son olarak “Ayrılık Zamansız Gelir” albümleriyle büyük beğeni toplayan ve çeşitli festivallerde ve mekanlarda verdiği sayısız konserlerle Rock müziğin önde gelen isimlerinden biri olmayı başaran Barış Akarsu, gerek sevgi dolu olmasıyla, gerek samimiyetiyle, gerekse yardım severliğiyle adından çokça söz ettirmiş ve milyonların gönlünde taht kurmayı başarmıştı.

Aynı zamanda oyuncu kimliğiyle de sevenlerinin karşısına çıkan Barış Akarsu, “Yalancı Yarim” adlı dizide başrol oynayarak, “Alfonso Tarık” karakterini canlandırmıştı. 2007 yılında yaşanan talihsiz kazanın ardından aramızdan ayrılan Barış Akarsu‘nun anısını yaşatmak için “Barış Akarsu Kültür ve Yardımlaşma Derneği” adı altında bir dernek kuruldu.barisakarsudernegi 20180330190152 1024x1024 - Barış Akarsu'nun Anısını Yaşatmak İçin Dernek Kuruldu!

Birçok yardım projesi hayata geçirecek olan Barış Akarsu Kültür ve Yardımlaşma Derneği’nin Barış Akarsu’nun doğum tarihi olan 29 Haziran‘da faaliyetlerine başlayacağı belirtildi.

Derneğin resmi web sitesi barisakarsu.org.tr henüz yapım aşamasında olsa da derneğin instagram hesabına buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Hakkında Yılmaz Tokatlı

Webmaster & Yazar - yilmaztokatli.com/link

Diğer Haberler

Şarkımın Hikayesi / 7.Bölüm (Anneler Günü Özel): Gizem Çelik (Gigi Öğretmen) – Benim Küçük Bebeğim

Her bölüm farklı bir müzisyenin şarkısının hikayesini anlattığı “Şarkımın Hikayesi” yedinci ve “Anneler Günü Özel” …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: