Barış Akarsu Aramızdan Ayrılışının 11. Yılında Amasra’da Anıldı!

2004 yılında birinci olarak tamamladığı Akademi Türkiye yarışmasıyla tanıdığımız ve daha sonra art arda yayınladığı albümleri “Islak Islak“, “Düşmeden Bulutlarda Koşmam Gerek” ve son olarak “Ayrılık Zamansız Gelir” albümleriyle büyük beğeni toplayan ve çeşitli festivallerde ve mekanlarda verdiği sayısız konserlerle Rock müziğin önde gelen isimlerinden biri olmayı başaran Barış Akarsu, gerek sevgi dolu olmasıyla, gerek samimiyetiyle, gerekse yardım severliğiyle adından çokca söz ettirmiş ve milyonların gönlünde taht kurmayı başarmıştı.

Aynı zamanda oyuncu kimliğiyle de sevenlerinin karşısına çıkan Barış Akarsu, “Yalancı Yarim” adlı dizide başrol oynayarak, “Alfonso Tarık” karakterini canlandırmıştı. 2007 yılında yaşanan talihsiz kazanın ardından aramızdan ayrılan Barış AkarsuHaluk Levent‘in katılımıyla Amasra’da düzenlenen konserle anıldı.

DhkkM63W0AAGAoU - Barış Akarsu Aramızdan Ayrılışının 11. Yılında Amasra'da Anıldı!

Haluk Levent’e sahnede Hatice Akarsu da eşlik etti.

DhkFXnWX0AIk7BN - Barış Akarsu Aramızdan Ayrılışının 11. Yılında Amasra'da Anıldı!

Konser etkinliğinin yanı sıra geçtiğimiz günlerde haberini verdiğimiz, Barış Akarsu‘nun anısını yaşatmak için “Barış Akarsu Kültür ve Yardımlaşma Derneği” adı altında kurulan derneğin açılışı da Haluk Levent‘in katılımı ile gerçekleştirildi.

Hakkında Yılmaz Tokatlı

Webmaster & Yazar - yilmaztokatli.com

Diğer Haberler

Ogün Sanlısoy’dan “Daha Dur”a Klip!

Geçtiğimiz günlerde dinleyiciden tam not alan “Git” adlı EP çalışmasını yayınlayan Ogün Sanlısoy’dan “Daha Dur” …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: