Barış Akarsu Amasra Meydanında Anılacak!

2004 yılında birinci olarak tamamladığı Akademi Türkiye yarışmasıyla tanıdığımız ve daha sonra art arda yayınladığı albümleri “Islak Islak“, “Düşmeden Bulutlarda Koşmam Gerek” ve son olarak “Ayrılık Zamansız Gelir” albümleriyle büyük beğeni toplayan ve çeşitli festivallerde ve mekanlarda verdiği sayısız konserlerle Rock müziğin önde gelen isimlerinden biri olmayı başaran Barış Akarsu, gerek sevgi dolu olmasıyla, gerek samimiyetiyle, gerekse yardım severliğiyle adından çokca söz ettirmiş ve milyonların gönlünde taht kurmayı başarmıştı.

Aynı zamanda oyuncu kimliğiyle de sevenlerinin karşısına çıkan Barış Akarsu, “Yalancı Yarim” adlı dizide başrol oynayarak, “Alfonso Tarık” karakterini canlandırmıştı. 2007 yılında yaşanan talihsiz kazanın ardından aramızdan ayrılan Barış Akarsu için Haluk Levent‘in katılımıyla önümüzdeki günlerde bir anma konseri düzenlenecek.

Barış Akarsu, Akademi Türkiye yarışmasında Haluk Levent ile aynı sahneyi paylaşmıştı.

Son zamanlarda sergilediği örnek davranışlarla adından söz ettiren Haluk Levent‘e Barış Akarsu‘nun annesi Hatice Akarsu çağrıda bulundu.

Haluk Levent’in cevabı ise fazla gecikmedi.

Bu çağrıya cevapsız kalmayıp gerekli görüşmeleri yapan Haluk Levent, konser etkinliğinin gerçekleşmesini sağlamış oldu.

8 Temmuz Cumartesi günü yani Barış Akarsu’nun aramızdan ayrılışının 10. yıldönümünden 4 gün sonra Amasra meydanında “Amasranın Hırçın Dalgası” Barış Akarsu için bir anma konseri düzenlenecek.

Barış Akarsu’nun ailesi tarafından yönetilen resmi hesap üzerinden konuyla alakalı yapılan açıklama ise şu şekilde;

Barış Akarsu’nun ailesi tarafından yönetilen resmi sosyal medya hesaplarına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

 Facebook - Barış Akarsu Amasra Meydanında Anılacak!  Twitter - Barış Akarsu Amasra Meydanında Anılacak!  nstagram - Barış Akarsu Amasra Meydanında Anılacak!

Hakkında Yılmaz Tokatlı

Webmaster & Yazar - yilmaztokatli.com/link

Diğer Haberler

Gormot Sessizliğini “Korku” İle Bozdu!

Karadeniz’in büyülü enstrümanı tulumu progressive rock formuyla birleştirdiği iki yıl önce yayınladıkları ilk single “Hicazuri” …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: