Bağımsız Müziğe Yeni Bir Soluk: Eren Coşkun

Eren Coşkun ilk çalışması “Sit by the Fire” isimli şarkısını OnAir Sahne’den çıkarttı.

Eren Coşkun müziğe 11 yaşında elektro gitarla başlayıp sonrasında farklı enstrümanlara karşı da duyduğu yoğun ilgisi ve yeteneği ile müzik hayatına şu anda multi-enstrümanist olarak devam eden bir müzisyen.

Müzikseverlere “Merhaba” dediği şarkısı “Sit by the Fire”da farklı yerleri, farklı insanları ‘evimiz’ yapmamızı ve hayatımızın bir noktasında kendimizi artık evde hissetmediğimizi, bunun özlemini çektiğimiz o hissi anlatmış. Genç müzisyen, soğukta, yağmurun ortasında kalmış ruhlarımızın ortak noktası evde olma isteği, her şeyin yoluna gireceğini duyma ihtiyacını şarkısında dile getirmiş.

Bağımsız müziğe farklı tarzlar kazandıracağının ilk sinyalini yeni şarkısında başarıyla sunan Eren Coşkun bundan sonraki müzik kariyerine de yön vermeye başladı: Hedefim yaptığım şarkılarda farklı dillerden, var olduğunu bile bilmediğim ülkelerden insanlara müzik yoluyla benim hissettiklerimi hissettirebilmek. Farklı soundlar denemeyi seviyorum ve denemeye, gelişmeye devam etmek istiyorum. Kayıt aşamasını bitirmek üzere olduğum ve ‘Sit by the Fire’’dan apayrı bir sound’da yeni bir şarkım var umuyorum ki birkaç ay içerisinde yorumlarınızı dinliyor olurum.

Yağmur sesinin en çok yakıştığı şarkılardan birini daha bize kazandıran Eren Coşkun’un “Sit by the Fire” isimli şarkısını dijital tüm platformlardan ve OnAir Sahne YouTube kanalından takip edebilirsiniz.

Hakkında Emrullah Tamer Uz

Rockistasyonu.com Genel Yayın Yönetmeni Uz Multimedya Kurucu

Diğer Haberler

Feridun Düzağaç’dan Yeni Şarkı: “Kötü Adam”

Rock müziğin önde gelen ve sevilen isimlerinden Feridun Düzağaç “Kötü Adam” adlı yeni şarkısını dinleyiciyle …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: