Bagetlerin Efendisi Tekrar Sahnede ve Davulun Başında!

Dervişan‘ın yanı sıra 2012 yılından bu yana Kurtalan Ekspres‘in bateristliğini üstlenen usta isim, nam-ı diğer bagetlerin efendisi Sefa Ulaştır, iki yıl sonra tekrar sahnede davulun başına geçti.

Sağlık sorunu sebebiyle bir süredir müziğe ara vermek zorunda kalan sevilen baterist, Kurtalan Ekspres‘in, bu yıl Zeytinli’de ilk kez gerçekleşen Bizim Fest konserinde gruba eşlik etti.

Sefa Ulaştır, konser sonrası sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla; “Sevgili dostlar, tam iki yıl sonra tekrar sahnede davulun başında olmak muhteşemdi. Bana bu güzelliği yaşatan, başta doktorlarıma, aileme, Kurtalan Eksprese ve emeği geçen tüm dostlara yürekten teşekkür ediyorum. Sizleri çok seviyorum. En kısa sürede sahneden görüşmek dileğiyle. Sonsuz Sevgi ve saygılarımla. ?????” ifadelerine yer verdi.

Sefa Ulaştır bundan sonraki süreçte Kurtalan Ekspres‘le sahne alacak mı bilmiyoruz ama; onu gerçekten tekrar sahnede ve davulun başında görmek bizler için de büyük mutluluk oldu.

Rock İstasyonu olarak Sefa Abi‘ye bir kez daha geçmiş olsun dileklerimizi iletiyor, nice sağlıklı ve müzikli yıllar diliyoruz. 🙂

67364639 10157484647199630 435128415272566784 n - Bagetlerin Efendisi Tekrar Sahnede ve Davulun Başında!

Hakkında Emrullah Tamer Uz

Rockistasyonu.com Genel Yayın Yönetmeni Uz Multimedya Kurucu

Diğer Haberler

Pınar Azizoğlu “Dünya Telaşı” İsimli Albümünü Tüm Görkemiyle Dinleyicileriyle Buluşturdu!

İlk single’ı “ Anka”yı 2021 Ağustos ayında yayınlayan Türk Rock Müziği’nin güçlü sesli kadın vokali …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: