Babaya Bir Ağıt: Olduğun Yerler Uzak Mı?

İsmail Karayün’ün yeni single çalışması “Olduğun Yerler Uzak Mı?” tüm dijital müzik platformlarında yerini aldı. Temmuz ayında babasını kaybeden Karayün, o’na sesini duyurabilmek ve duyduğu yokluk acısını haykırmak üzere “Olduğun Yerler Uzak Mı?”yı sevenleriyle buluşturdu.  

Kırılmadı Kaderin İnadı, E Dünya Hali…

Olduğun Yerler Uzak Mı?”nın söz ve müziği İsmail Karayün’ün kendisine, düzenlemesi ise Mehmet Zeki Çetin ve Seçkin İldem’e ait. Şarkının vokal kayıtları, miks ve mastering işlemleri Loop Records stüdyosunda yapılmış olup, şarkının klibi çok yakında bizlerle olacak.

Karayün şarkıyı şu sözlerle anlattı:

Kalbimin ortasında duran yokluk bıçağını döndüre döndüre kanatıyor bu şarkı. Bir insan en çok başka birini kaybettiğinde içinde bulunduğu tüm ruh hallerinden, hırslarından, yargılarından ve diğer birçok şeyden sıyrılıp kabuk değiştiriyor. Doğum gibi ölüm de doğal bir şey olsa da, sanki hiç ölmeyecekmiş gibi inandığınız birini kaybettiğinizde imkansızlığın değersizliğiyle yüzleşiyorsunuz. Dilerim ki, tüm bulutlarda, yağmur damlalarında, mis kokularında, toprak altında ve gökteki güzel ruhlar ülkesinde bu şarkım yankılansın ve tüm kayıplara armağan olsun. Çokça dinlenmesi ve paylaşılması dileğimle. Her zaman sevgiyle ve müzikle.

Şarkı, 24 Eylül tarihinden itibaren Spotify ve iTunes başta olmak üzere tüm dijital müzik platformlarında yerini aldı.

Hakkında Emrullah Tamer Uz

Rockistasyonu.com Genel Yayın Yönetmeni Uz Multimedya Kurucu

Diğer Haberler

Ogün Sanlısoy’dan “Daha Dur”a Klip!

Geçtiğimiz günlerde dinleyiciden tam not alan “Git” adlı EP çalışmasını yayınlayan Ogün Sanlısoy’dan “Daha Dur” …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: