Arıza’dan “Dünya Bana Dar Geliyor”

Türkçe Alternatif rock müziğin yeni isimlerinden Arıza, ilk EP projeleri “Dünya Bana Dar Geliyor” ile 10 Mart’ta CES Yapım etiketiyle tüm dijital müzik platformlarında yayında!

Türkçe Rock Müziğin dikkat çeken yeni isimlerinden Arıza, “Sahte”, “Kırılan Dökülen” ve “Suskun Gölge” teklilerinden sonra “Dünya Bana Dar Geliyor” adlı ilk EP çalışmasını 10 Mart’ta müzikseverler ile buluşturuyor. Albüm Son Günüm, Şehrin Duvarları, Uzaklar ve Kadın şarkılarından oluşuyor.

Geleneksel rock müzik ile alternatif/modern rock ögelerini harmanlayan Arıza, yeni albümde gerek orkestrasyon gerek tarz olarak dinleyicilerini şaşırtacak ilgi çekici yeniliklere imza atıyor.

Dünya Bana Dar Geliyor” gündelik olanla bireyin iç dünyası arasındaki huzursuz mesafeye dair öykülerden oluşuyor. Söz ve müzikleri grubun vokalisti Oğuz Kaan Kara‘ya ait olan albümde, bas gitarda Tan Cansın Koçlar, davulda Ozan Artun yer alıyor. Aranjman ve düzenlemeleri Ozan Arslan tarafından yapılan albümde, Son Günüm‘ün düzenlemesinde Raşit Pekmezci yer alıyor.

Arıza, 21 Mart akşamı IF Beşiktaş sahnesinde verecekleri ilk konserleri ile dinleyicisiyle buluşmaya hazırlanıyor.

Hakkında Emrullah Tamer Uz

Rockistasyonu.com Genel Yayın Yönetmeni Uz Multimedya Kurucu

Diğer Haberler

Taylan Ayık’dan Yeni Klip: “Uyan”

Türk ağır metalinin tanınan ismi Taylan Ayık geçtiğimiz ay Elenor Müzik etiketiyle yayınladığı “Küfür” albümünden …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: