Alternatif Müziğin Yeni ve İddialı İsmi Nurçe’den Yeni Tekli: Anlamı Yok

Daha çok moda fenomeni kimliğiyle tanınan Nurçe, bu sefer müzisyen kimliğiyle sevenlerinin karşısında. “Anlamı Yok” isimli ikinci teklisi CES Yapım etiketiyle tüm dijital müzik platformlarında yayında.

Daha önce modacı kimliğiyle Vogue, ELLE, Harper’s Bazaar, BBC, Daily Mail ve CNN gibi uluslararası dergi ve basın organlarında yer alan Nurçe, Londra’da BAFTA töreninde de birçok uluslararası yıldızla kırmızı halıyı paylaştı. 

Bir süredir ses eğitimi alan ve almaya da devam eden Nurçe, bu süre zarfında 20’ye yakın besteye imza attı. Müzisyen kimliğiyle de müzik piyasasında kendisine bir yer edinmek isteyen sanatçının bestelerinde nostaljik, 90’lar tarzı, derin ve duygusal bir hava söz konusu. 

Şarkının aranjesi Mehmet Esemen, mix ve masteringi ise Ali Rıza Şahenk’e ait. Hisar Kalesi gibi tarihi ve Scatola Arnavutköy gibi trend mekanlarda çekilen video klibini ise İdil Dizdar ve Said Dağdeviren yönetti.

Hakkında Emrullah Tamer Uz

Rockistasyonu.com Genel Yayın Yönetmeni Uz Multimedya Kurucu

Diğer Haberler

Alper Kayman’dan Yeni Şarkı: “Eyvallah”

Necati ve Saykolar‘ın elektro gitaristi, aynı zamanda Rockistasyonu.com yazarımız Alper Kayman, “Eyvallah” adını verdiği yeni …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: