Alpay Şalt’dan Air Guitar Yarışmalı Doğum Günü!

Alpay Şalt ülkemizde ilk kez yapılacak olan Air Guitar yarışması için videoları kabul etmeye başladı. Ödüllü Air Guitar yarışmasına katılmak için yatay formatta en fazla 90 saniyelik bir görüntü çekmeniz gerekiyor.

Sevdiğiniz bir şarkının her hangi bir bölümü üzerine yapacağınız yaratıcı şovu bir filtre, yazı veya dijital efekt eklentisi olmadan kaydederek airguitarturkiye@gmail.com adresine göndererek yarışmaya katılabilirsiniz.

Ülkemizin tanınmış davulcularından Alpay Şalt’ın her yıl farklı bir içerikle düzenlediği “Davulcunun Doğum Günü Konseri”ne bu yıl ülkemizde ilk kez yapılacak olan Air Guitar yarışması eklendi. Etkinlik 8 Kasım’da IF Beşiktaş’ta Covid19 tedbirleri gereği sınırlı sayıda davetlinin katılımıyla yapılacak. Bu sebeple toplanan videolardan ön elemeyi geçen yarışmacıların performansları jüri üyelerine ekrandan gösterilecek. Jürinin seçimiyle ilk üçe giren yarışmacılara çeşitli ödüller verilecek.

Alpay Şalt ikiye bölünecek olan IF Beşiktaş’ın büyük sahnesinin bir tarafında müzisyen dostlarına davuluyla eşlik ederken diğer tarafında Aptülika’nın sunacağı “ Görme Biçimleri” sohbetine konuk olarak çok bilinmeyen çizerlik yönünü dev led ekrandaki görseller eşliğinde izleyiciler ile paylaşacak.

Image 300x300 - Alpay Şalt'dan Air Guitar Yarışmalı Doğum Günü!

Hakkında Emrullah Tamer Uz

Rockistasyonu.com Genel Yayın Yönetmeni Uz Multimedya Kurucu

Diğer Haberler

Ogün Sanlısoy’dan “Daha Dur”a Klip!

Geçtiğimiz günlerde dinleyiciden tam not alan “Git” adlı EP çalışmasını yayınlayan Ogün Sanlısoy’dan “Daha Dur” …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: