Alişan Özaydın’dan Neşeli Bir Yaz Şarkısı: “Hatırla”

Alişan Özaydın, Garaj Müzik etiketli 3’üncü single’ını yayımladı. Enerjik sound’uyla “Hatırla” tüm dijital platformlardaki yerini aldı.

Karaburun’da bir köy evinde yaşayan ve 3 senedir çiftçilik yaparak hayatına devam eden Alişan Özaydın, kariyerini profesyonel alana taşıyarak ilk single çalışması “Baykuş”u geçtiğimiz yıl Eylül ayında, 2’nci single’ı “İyileşir mi Kalbim”i ise bu yıl Mart ayında yayımlamıştı.
 
Slow şarkılarına alışkın olduğumuz Alişan Özaydın, enerjik sound’lu 3’üncü single çalışması “Hatırla” ile yazın neşesine ayak uyduruyor. Yine bir Gülşah Elikbank şiiri olan “Hatırla”, Alişan Özaydın’ın ilk tempolu bestelerinden biri. “Benim neden mutlu bir şarkım yok” düşüncesiyle yola çıkan Alişan, şiirin içindeki enerjinin bir anda tempoyu arttırdığını ve neşeli bir yaz şarkısı ortaya çıktığını söylüyor. Düzenlemede ise Alişan Özaydın’a Turhan Oğuzhan Atay eşlik ediyor.

Hakkında Emrullah Tamer Uz

Rockistasyonu.com Genel Yayın Yönetmeni Uz Multimedya Kurucu

Diğer Haberler

Gökmen Devrimci’den İlk Single: “Katiller”

Gökmen Devrimci, “Katiller” isimli ilk teklisini yayınladı! Protest bir rock/metal şarkıyla ilk teklisini yayınlayan Gökmen …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: