Ali Seval’den İlk Solo Albüm: Sempat Telepat

Ali Seval’in ilk solo albümü “Sempat TelepatAnadolu Müzik etiketiyle 2 Ekim’den itibaren raflarda ve tüm dijital mecralarda yerini almaya hazırlanıyor.

Günümüzün,  gitardan korkan, “steril” tınlayan, mastering harikası rock(ımsı) albümlerinden sıkılan, eski usül kaydın gücüne ve samimiyetine inanan Ali Seval, “Sempat Telepat” albümünü “doğal ve organik” bir yaklaşımla dinleyicinin beğenisine sunuyor.

Kişisel projesini tamamen kendi istediği şekilde hazırlayabilmek için tüm enstrümanları kendi çalıp kaydeden ve albümü miksleyen Ali Seval, hard rock, grunge, punk, alternatif, nu-metal müzik türlerine göz kırpan bir yelpazeyle karşımıza çıkıyor.

Delişmen,” “Ben Kadını Sek Severim,” “Bayan” gibi parçalarla günümüzün ilişki dinamiklerine gönderme yapan Ali Seval; “Tekel,” “Tırı Vırı Yapmam” ve albüme adını veren “Sempat Telepat” parçalarıyla daha kişisel, daha özel duygulara değiniyor.

İlk video klibini, oğlu Çınar’a yazdığı “Tırı Vırı Yapmam” isimli parçaya çekmeyi planlayan Ali Seval, albüm kapsamındaki sahne çalışmalarına Kaçak’tan grup arkadaşları olan Tuncay Mağden ve Burak Ersoy’la devam ediyor.

Albümde yer alan ‘Tırı Vırı Yapmam‘ şarkısını aşağıdan dinleyebilirsiniz.

Hakkında Emrullah Tamer Uz

Rockistasyonu.com Genel Yayın Yönetmeni Uz Multimedya Kurucu

Diğer Haberler

Feridun Düzağaç’dan Yeni Şarkı: “Kötü Adam”

Rock müziğin önde gelen ve sevilen isimlerinden Feridun Düzağaç “Kötü Adam” adlı yeni şarkısını dinleyiciyle …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: