Ali Erserçe ve Cihan İspanoğlu’ndan Yeni Tekli!

Ali Erserçe ve Cihan İspanoğlu müzikal birlikteliği 2016 yılında gitarların, şarkı sözlerinin ve ortak bir ruhun buluşması ile başladı.

O günden  bu zamana kadar, herşeye rağmen kendi oldukları gibi yaşadıkları, bunu bir hayat tarzı haline getirdikleri ve bugün maalesef unutulmaya başlanan Rock n Roll ve Old School Rock müzik ruhunu, bu doğrultuda ürettikleri şarkılarını çalarak, söyleyerek, sürekli geliştirip yaymaya çalışarak canlı tutmaya çalıştılar.

Harcanan emek ve özveri ile oluşan şarkılarında da anlatmaya çalıştıkları gibi fikir ve düşüncelerini ”özgürlük şarkıları” başlığı altında toparlayıp motorsiklet ruhu, doğanın iyileştiriciliği ve hayatın birleştiriciliğine olan inançları ile harmanladılar.

Bu düşünce ile aynı fikre sahip insanları çevrelerine toplayıp  paylaşabilmek adına ”Sür Ruhunu Dağlara” ”Neden Susar Doğa Ana” isimli iki single şarkılarını klipli olarak yayınladılar ve bugün artık paylaşılmaya hazır hale gelen onlarca şarkılarını da projelendirip kitlelere duyurabilmek için, maddi kaygılardan uzak durarak sadece Rock müziğin hala dimdik ,sert, ve güçlü durduğuna olan inançlarını asla kaybetmeden, rock müziğin yaşattığı coşkuyu ve birleştiriciliği kalplerinde sonuna kadar hissedip, bugüne kadar yaptıkları gibi, ”Elimde mikrofan sakallarımdan akan terle yumruğum hep yüksekte yine şarkı söyledik” sloganıyla ROCKEN ROLL biz ölmeden ölmeyecek demeye devam ediyorlar.

Hakkında Emrullah Tamer Uz

Rockistasyonu.com Genel Yayın Yönetmeni Uz Multimedya Kurucu

Diğer Haberler

Glasxs 2024’e “Çilekli Milkshake” İle Giriyor!

Çilekli Milkshake ile Glasxs sesini yeniden tanımlamaya hazırlanıyor. Cesurca, daha önce gitmediği müzikal alanlara doğru …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: