Ali Ece ve Ustalar’dan Süleyman Seba’ya Saygı Duruşu!

Geçtiğimiz günlerde “Hezarfen Ahmet Çelebi” adlı ilk single çalışmalarını dinleyiciyle buluşturan, ekranların başarılı spor yorumcusu ve müzisyen Ali Ece‘nin grubu “Ali Ece ve Ustalar” yeni teklileri “Süleyman Seba“yı klibiyle yayınladı.

Taraflı tarafsız, her futbolseverin sevgisini kazanmış spor adamı ve Beşiktaş Jimnastik Kulübü‘nün efsane başkanı Süleyman Seba‘nın aramızdan ayrılışının 5. yılında onun adına ve anısına bestelenen şarkının söz ve müziği Ali Ece‘ye ait.

Şarkının mix ve mastering işlemleri ise, grubun ilk single çalışması “Hezarfen Ahmet Çelebi“de olduğu gibi, Evren Arkman tarafından yapıldı.

Süleyman Seba‘nın NTV Spor arşiv görüntülerine yer verildiği klipte, Beşiktaş‘ın sembol isimlerinden olan eski milli futbolcu ve teknik direktör Metin Tekin de rol aldı.

Tüm dijital platformlardan ulaşabileceğiniz “Süleyman Seba“nın Gökçe Demirkıran yönetmenliğinde çekilen klibini aşağıdan izleyebilirsiniz.

Hakkında Emrullah Tamer Uz

Rockistasyonu.com Genel Yayın Yönetmeni Uz Multimedya Kurucu

Diğer Haberler

Desecrate’den Yeni Video: Warchant

Desecrate, Warchant şarkısının resmi müzik videosunu Haniye Kian‘ın vokalleriyle Remastered versiyonuyla yayınladı. Wormholedeath resmi Youtube …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

error: