Ari Barokas’dan Stüdyo’dan Konser Konseptine İlk Klip!

Duman grubunun bas gitaristi olarak tanıdığımız, ‘Aman Aman’, ‘Sor Bana Pişman Mıyım’, ’Yürek’, ‘Senin Marşın’, ‘Gözleri Kanlı’ gibi sevilen Duman şarkılarının da sahibi Ari Barokas, 2018 yılında yayınlanan Garaj Müzik etiketli ilk solo albümü, ‘Lafıma Gücenme’nin ‘Stüdyodan Konser’ kayıtlarını tüm dijital platformlarda müzikseverlerin beğenisine sundu.

2018’de çıkardığı, söz ve besteleri kendisine ait 10 şarkılık albümünden ’Nafile’ isimli şarkının farklı bir versiyonunu da dinleme fırsatı bulacağımız ‘Stüdyodan Konser’ dijital platformlarda.

Albümü kaydettiği ekip arkadaşları; Utku İnan (akustik gitar), Ekin Bilgin (kontrbas), Mehmet Demirdelen (davul), Gülin Kılıçay (geri vokal), Güler Tuncer (geri vokal) ile stüdyoyaya girip konser tadında yeniden seslendirip, kaydettiği, ekibin ruhunu  yansıtan videolar serisinin ilki ‘Salaksın’ oldu.

Yönetmenliğini Muhtar Pattabanoğlu‘nun yaptığı stüdyodan konser konseptinin, ses kayıt ve miksini Berk Kula, mastering’ini Ahmet Kalabay yaptı.

Albümde yer alan şarkılar; ‘Gavurlar’, ‘Nafile’, ‘Yangın Var’, ‘Yalnızlık Kanında Var’, ‘Salaksın’, ‘Yalan’, ‘Egotango’, ‘Beyni Yok’, ‘Yaşıyorum Sil Baştan’, ‘Ömrümüz Yine Geçiyor’, ‘Nafile (2. versiyon)’.

Hakkında Emrullah Tamer Uz

Rockistasyonu.com Genel Yayın Yönetmeni Uz Multimedya Kurucu

Diğer Haberler

Deli Gömleği’nin Veda Şarkısı: “Hoşçakal”

Bu sene 25. yılını kutlayan ve 1999’dan bu yana Türkçe rock dünyasında kendine özgü karakterini …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: