52 Hertz’den Yeni Tekli!

Yeni nesil Türk metalinin dikkat çeken temsilcisi Ankaralı grup 52 HERTZ, müzik kariyerlerinin ikinci teklisi olan Obsesif‘i yayımladı.

Proje 999 etiketiyle Hakan AKKAYA’nın prodüktörlüğünde yayınlanan tekli, tüm dijital platformlarda dinleyicilerin ilgisine sunuldu.

Biri agresif diğeri pasif iki karakterin çatışmasını konu alan şarkıda, yer yer progresif öğeler içeren bir thrash üslubu dikkati çekiyor.

Bas vokalde Afşin Batu GÜNGÖR, vokalde Eren ŞAHİNKUŞ, gitarlarda Efe Can DEMİRCİ ve Oğuzhan BAYIK ile davulda Yağız Alp TEKİN’den kurulu 52 HERTZ, ilerleyen dönemde ilk stüdyo albümlerine imza atmak üzere çalışmalarına devam edecek. 

Hakkında Emrullah Tamer Uz

Rockistasyonu.com Genel Yayın Yönetmeni Uz Multimedya Kurucu

Diğer Haberler

Şarkımın Hikayesi / 7.Bölüm (Anneler Günü Özel): Gizem Çelik (Gigi Öğretmen) – Benim Küçük Bebeğim

Her bölüm farklı bir müzisyenin şarkısının hikayesini anlattığı “Şarkımın Hikayesi” yedinci ve “Anneler Günü Özel” …

Bir yorum

  1. Yayınlandığından itibaren 6-7 defa dinledim, çok beğendim. Iki karakterin çatışmasını içeren ve kaotik müzikalitesi ile bize bunu hissettiren bir şarkı obsesif. Belki umut için bir çağrı bazılarına, belki de pes ettiğinin göstergesi, zaten insanlığın kafa karışıklığı değil mi zaten hayatı çekilmez kılan? İçimizde yaşadığımız takıntılar, umutsuzluk bizi daha da zorluyor hayatla avunmamıza, suçlusu sensin zihin! Sağlam ayakla bas yere obsesif, şimdi öl! Harikasınız 52 Hertz ve derinlerde olmanıza karşın bazılarından daha fazla sesinizi işitiyoruz!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: