Anasayfa » Köşe Yazıları » OGÜN SANLISOY 20.YIL KONSERİ

OGÜN SANLISOY 20.YIL KONSERİ

Herkese selam! Çok özel bir geceyle karşınızdayım! Ogün Sanlısoy‘un solo kariyerindeki 20.Yılı, doğum günü ve aynı zamanda “Aslında Gülmek Gerek” parçasının lansmanı olan bir gece.

Aslında bu gece orada iş için bulunmuş oldum, iş yaparken de boooolca eğlendim. Aranızda ne işi diyenler varsa, sizleri Allianz Motto Müzik Youtube kanalındaki “Bi’ Bakıp Çıkıcam” isimli programa alalım.

( https://www.youtube.com/watch?v=gZfqP5UFSGQ )

Neyse asıl konumuza dönecek olursak dolu dolu bir sahne performansı görmüş olduğumuz bir gece oldu.   

Playlist yukarıda gördüğünüz gibiydi. İlk albümden son albüme kadar harika şarkılar dinledik. Anlayacağınız geçmişe gittiğim konserlerden birindeydim. Özellikle de “O Gün” albümündeki parçalarla… Hayatımda aldığım ilk albüm “O Gün” albümüydü, televizyonda “Saydım“ın klibine denk gelmemle ertesi gün koşa koşa albümü almaya gitmiştim. O yüzden yeri bende çok ayrıdır. 🙂

20. Yıl‘ına özel Ogün Sanlısoy‘a sahnede Gür Akad, Metin Türkcan, Tarkan Gözübüyük, Aylin Aslım ve Fatma Turgut eşlik etti. Her biri ayrı ayrı çok müthiş insanlar. Özellikle Gür Akad ile birebir tanışmanın mutluluğunu hiçbir şeye değişmem! Üstad!

Geçmişten günümüze Ogün parçalarını hep bir ağızdan söylediğimiz, çok ama çok eğlendiğimiz, güzel anılar biriktirdiğimiz bir gece yaşamış olduk. Buradan bir kez daha kendisinin doğum gününü kutlamak istiyorum! İyi ki doğmuş, güzel müzikleriyle hayatımıza girmiş! Aynı zamanda müzik kariyerinde nice seneleri olsun, umarım 50. yılını da yine hep beraber kutlarız.

Öyleyse konserden görüntüleri aynı zamanda Ogün Sanlısoy ile gerçekleştirdiğim mini tatlış röportajı izlemek isteyenleri 18 Mart Pazartesi gününden itibaren Allianz Motto Müzik Youtube kanalındaki videoya alabiliriiim! Yeni albüm geliyor mu gelmiyor mu merak ediyorsanız da yanıtlar o videoda olacak! 😉

Hakkında Zeynep Toker

Avatar
Rockistasyonu.com'da Yazar / Allianz Motto Müzik

Diğer Haberler

Rock Off 2019 | Parkorman

Herkese selam! Birkaç günlük gecikmeli Rock Off 2019 yazımla sizlerleyim! Yine iş için gittiğim etkinliklerden …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir