Anasayfa » Haberler » Dr.Skull Albümleri Lansman Gecesi 24 Ocak’ta Gerçekleşecek!

Dr.Skull Albümleri Lansman Gecesi 24 Ocak’ta Gerçekleşecek!

İsimlerini rock metal camiasına altın harflerle yazdıran gruplardan Dr.Skull albümlerinin CD ve LP olarak dinleyiciyle buluşacağını ve grubun konser hazırlığı içerisinde olduğunu yaz aylarında takipçilerimizle paylaşmıştık.

Grubun çıktıklarında sadece kaset formatında yayınlanan 3 albümü; “Wory Zover” (1990), “Rools 4 Fools” (1992) ve “Hershey Yolunda” (1994) albümleri Hammer Müzik tarafından ilk kez CD ve LP formatlarında piyasaya sürülüyor.

Sınırlı sayıda basılan bu albümlerin CD ve plak formatları ilk defa 24 Ocak Perşembe akşamı IF Beşiktaş’ta satışa sunulacak.

80’li yılların başında Ankara’da kurulan ve 90’lı yılların başında peşpeşe 3 albüm yayınlayıp, dağılan Dr.Skull, 25 yıl aradan sonra sahnede olacak.

24 Ocak Perşembe akşamı IF Performance Hall Beşiktaş‘ta gerçekleşecek bu özel gecede gruba, yıllardır Taksim Dorock’ta çalan ve daha önce iki kez Laneth Bir Gece etkinliklerinde sahne alan, bu konsere özel adının başına “Dr.” ünvanı ekleyen Razor eşlik edecek.

Konser sonrası Dr.Skull üyeleri, CD ve plaklarını imzalayacaklar.Hammer Müzik, Laneth ve Vera organizasyonuyla düzenlenen, yıllarca unutulmayacak ve tekrarı olmayacak bu geceyi kaçırmayın.

Etkinlik linkine buradan ulaşabilirsiniz.

Hakkında Tamer Uz

Tamer Uz
Rockistasyonu.com'da Kurucu ve Yönetici

Diğer Haberler

Öfkeli Kalabalık Soruyor: Neden Mutsuzsun Dünya

Öfkeli Kalabalık‘ın günümüzdeki mevcut mutsuzluğun sebebini sorguladığı yeni teklisi “Neden Mutsuzsun Dünya” Epic Istanbul etiketiyle …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir