Anasayfa » Haberler » Diğer » Barış Akarsu Aramızdan Ayrılışının 11. Yılında Amasra’da Anıldı!

Barış Akarsu Aramızdan Ayrılışının 11. Yılında Amasra’da Anıldı!

2004 yılında birinci olarak tamamladığı Akademi Türkiye yarışmasıyla tanıdığımız ve daha sonra art arda yayınladığı albümleri “Islak Islak“, “Düşmeden Bulutlarda Koşmam Gerek” ve son olarak “Ayrılık Zamansız Gelir” albümleriyle büyük beğeni toplayan ve çeşitli festivallerde ve mekanlarda verdiği sayısız konserlerle Rock müziğin önde gelen isimlerinden biri olmayı başaran Barış Akarsu, gerek sevgi dolu olmasıyla, gerek samimiyetiyle, gerekse yardım severliğiyle adından çokca söz ettirmiş ve milyonların gönlünde taht kurmayı başarmıştı.

Aynı zamanda oyuncu kimliğiyle de sevenlerinin karşısına çıkan Barış Akarsu, “Yalancı Yarim” adlı dizide başrol oynayarak, “Alfonso Tarık” karakterini canlandırmıştı. 2007 yılında yaşanan talihsiz kazanın ardından aramızdan ayrılan Barış AkarsuHaluk Levent‘in katılımıyla Amasra’da düzenlenen konserle anıldı.

Haluk Levent’e sahnede Hatice Akarsu da eşlik etti.

Konser etkinliğinin yanı sıra geçtiğimiz günlerde haberini verdiğimiz, Barış Akarsu‘nun anısını yaşatmak için “Barış Akarsu Kültür ve Yardımlaşma Derneği” adı altında kurulan derneğin açılışı da Haluk Levent‘in katılımı ile gerçekleştirildi.

Hakkında Yılmaz Tokatlı

Diğer Haberler

Jeton İlk Teklisiyle Karşımızda: Canlı Yayın

Vokal’de Timur Kırışman, gitar’da Birkan Kaya, bateride Emre Şenay‘ın bir araya gelmesiyle oluşan rock müzik …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir