Anasayfa » Haberler » Antalyalı Genç Gitarist Deniz Yıldız Yeni Dönem Konserlerine Başlıyor!

Antalyalı Genç Gitarist Deniz Yıldız Yeni Dönem Konserlerine Başlıyor!

Genç gitarist, 31 Ekim Çarşamba akşamı Ankara Noxus’ta sahnede olacak. İlk olarak 21:00’da Cryfeast’in sahne alacağı konserde, Deniz Yıldız ve grubu 22:00’da sahnede olacak.

İkinci konserini ise Ankara konserinden hemen sonra 1 Kasım Perşembe günü İstanbul Taksim Dorock Bar’da verecek. Bu konsere Deniz Tuzcuoğlu, Deniz Demiröz, Selim Işık, Merve Kazanç ve Melissa Taştimur gibi birbirinden değerli konuk sanatçılar da katılacak. Deniz Yıldız’a bu konserlerinde vokalde İlker Kalender, bas gitarda Yusuf David Yıldız ve bateride Tolga Çalışkan eşlik edecek. Kasım ayında farklı şehirlerde konserlerine devam edeceğini söyleyen Deniz Yıldız, Rock İstasyonu’na şu açıklamaları yaptı:

Yeni albümüm My Muse’den sonra yeni konserlerime başlayacağım için çok mutluyum. Noxus’a ilk olarak Selim Işık Sahne Senin etkinliği için gitmiştim. Mekanı o zaman çok beğenmiştim ve kendime umarım bir gün ben de burada çalabilirim demiştim. Bunun gerçekleşeceği için de ayrıca mutluyum. Taksim Dorock Bar’da nisan ayında konser yapmıştım. Orada da harika bir akşam geçirmiştik ve tekrar çalmak için sabırsızlanıyorum. İstanbul konserime katılan tüm konuk sanatçılarımıza, pena sponsorum olan KNC Picks’e ve konserimizde hediye ürün dağıtmamız için sponsor olan İdil Müzik ailesine çok teşekkür ederim. Kasım ayında farklı şehirlerde konserlere devam edeceğim.

Deniz Yıldız konserlerinin bilet fiyatı 20 TL. Bilet satışları konser günü kapıda olacak.

Hakkında Tamer Uz

Tamer Uz
Rockistasyonu.com'da Kurucu ve Yönetici

Diğer Haberler

Jeton İlk Teklisiyle Karşımızda: Canlı Yayın

Vokal’de Timur Kırışman, gitar’da Birkan Kaya, bateride Emre Şenay‘ın bir araya gelmesiyle oluşan rock müzik …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir